Algemeene Vergadering. Optimistische stemming. De algemeene vergadering, die ditmaal in het lichtelijk benauwde, doch geenszins ongezellige bovenzaaltje van Café Royal werd gehouden, zag weer de bekende ge zichten, waarbij het verheugend was, dat thans ook verschillende jongeren acte de présence gaven. Voorzitter Galavazi opende dj veioade- ring met een hartelijk woord van welkom. Hij vindt het aardig, dat deze bijeenkomst plaats vindt in het zaaltje, waar op talloo- ze bestuurs- en commissievergaderingen al zoo vaak over het wel en wee van de ver eniging gesproken is en hij hoopt, dat deze vergadering dezelfde prettige toon zal ademen, die de besprekingen der diverse colleges kenmerkt. Spr. wijdt, nadat de aanwezigen zich van hun stoelen verheven hebben, woorden van hulde aan de nagedachtenis van ons overleden lid Willy Sanders, die in een zeer moeilijke periode zich direct bereid verklaarde de verantwoordelijke positie van elftalcommissielid op zich te nemen en aan de nagedachtenis van onzen vriend Charles Aerts, die zooveel voor onze jon gens gedaan heeft. Vervolgens laat Galavazi de gebeurte nissen van het afgeloopen jaar de revue passeeren. Het succes van het A.R.O.L.- tournooi wordt gememoreerd, de groote be langstelling bij onze thuiswedstrijden en het stijgende succes van het eerste elftal. Jammer, dat ons tweede de vlag heeft moeten strijken, doch gezien het succes van ons derde en het schitterende kampioen schap van het vierde, heeft spr. gegronde hoop, dat ons tweede eerlang in de reser ve-eerste klasse zal terugkeeren. Verder memoreert de voorzitter, dat verschillende malen spelers van A.F.C. waardig werden gekeurd, in vertegenwoordigende elftallen uit te komen. De notulen van de voorgaande algemee ne vergadering worden hierna voorgelezen en goedgekeurd. Het succesnummer van onze vergaderin gen der laatste jaren Dick Bessem's jaarverslag ontketende een waren storm van applaus. Elders in dit nummer is dit prachtige stuk werk in extenso overgeno men. °°k het uitvoerige jaarverslag van Jaap van Nek ondervond de appreciatie die het zoo ruimschoots verdiende. Galavazi constateert dan met leedwezen, dat van Nek als bestuurslid bedankt. Hij dankt Jaap voor de vele jaren van aange naam samenwerken en voor het buitenge woon omvattende werk, dat hij steeds voor de vereeniging heeft overgehad. Namens de vereeniging overhandigt hij den schei denden penningmeester een souvenir, en spreekt den wensch uit, dat Jaap's afscheid door een spoedige terugkomst gevolgd zal worden. Het verslag van de kascommissie maakt melding van uitstekend in orde zijnde boe ken en bescheiden en adviseert tot alge- heele décharge. Vervolgens krijgt het vierde elftal her inneringsspeldjes en de aanwezigen clubdas sen, aangeboden door een clubgenoot, die op deze lang niet onhandige wijze laat mer ken, dat hij in dat soort dingen doet. Het bestuursvoorstel, om de contributie van de adspiranten en/of juniores te ver lagen, gaat er met algemeene stemmen door. Thans volgt de verkiezing van het be stuur. Arie Mets, wien nogmaals hulde en dank wordt gebracht voor de schitterende wijze, waarop hij zijn debuut als „deur waarder" begonnen is, wordt onder luid applaus tot eersten penningmeester be noemd en Jan Bosch zal zijn schildknaap wezen. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 10