FLATS vanaf Fl. 800. - niet meer na de K.N.V.B.- en A.V.B.-elf tallen, doch na het 2de en vóór het 3de elf tal. Is het nog noodig onzen jongens van 17 tot en met 19 jaar op het harte te drukken de zomeravonden goed te besteden om een eerep aatsje in dit elftal te bemachtigen? Indien mogelijk en noodig kan met meer dere elftallen worden ingeschreven. Op het Dogenblik lijkt dit nog niet noodig, doen indien de jongelui er nu eens in de vacantie aan willen denken, dat zij kunnen meelhel- pen aan den bloei van onze A.F.C door neefjes of vriendjes in de A.F.C.-familie te introduceeren dan wordt de mogelijkheid tot waarschijnlijkheid, en hoe meer elftallen, hoe grooter de kans voor hen zelf. Daar het Bestuur zich ervan bewust is dat in de tegenwoordig voor velen zoo som bere tijdsomstandigheden, onze ook voor adspiranten en juniores vrij hooge contribu tie voor talrijken een ernstig beletsel ople vert, stelt het zich voor op de a.s. Algemeene Jaarvergadering een voorstel tot verlaging der contributie voor de adspiranten en junio res te doen, eventueel op basis der leeftijds grenzen van den K.N.V.B. Ook den ouderen leden zij bovenstaande mededeeling in ernstige overweging gege ven. Wanneer zij jongelui kennen, die zich er tot nu toe van onthielden om aan com petitie-voetbal deel nemen, omdat zij er niets voor voelden met en vooral tegen met 5 a 8 Kamers, Badkamer en Keuken ==TE HUUR voor direct of later met riant achter-uit zicht op tennisbanen per jaar Gelegen aan de EUTERPESTRAAT LEONARDOSTRAAT OF TITIAANSTRAAT oudere en physiek veel sterkere tegenstan ders uit te komen, dan kunnen zij deze op de nieuwe, zoo bijzonder geschikte K.N. V.B.-competitie opmerkzaam maken. De of- ficieele mededeeling van den K.N.V.B. om trent de bedoeling, scheidsrechters, etc., etc zullen hen in staat stellen alle bezwaren re ontzenuwen. Natuurlijk mag niet vergeten worden, dat bij deze competitie een zekere graad van practische voetbalkennis en aan leg voor het spel vereischt wordt. Is deze aanwezig, dan zorgt Donaghy wel voor de rest. Ik zou ten slotte nog op onze mooie inrichting, op de qualiteiten onzer oude club etc kunnen wijzen, doch dat weet iedereen zelf wel. Het Bestuur heeft reeds zoo dikwijls een beroep op de leden gedaan, om het in ver schillende aangelegenheden te assisteeren, en maar al te dikwijls werd het teleurge steld. Waar het thans wederom een voor de toekomst van A.F.C. als voetbalclub heel speciaal belang geldt, vertrouw ik op de medewerking onzer honderden leden en hoop dat het succes overweldigend zal zijn. Mag ik in dit verband herinneren aan het Romende 40-jarig Jubileum in Januari 1935? Het lijkt nog ver af, doch de tijd qaat zoo snel. Slechts dan kan dit Jubileum op waardige wijze gevierd worden, indien de A.r.C. er ook op het voetbalveld sterk voor staat en ik meen in het bovenstaande een der wegen, om dit te bereiken, aan ieder te heb ben gewezen. Valt er overigens over Voetbal niet veel meer te berichten, met bijzonder genoegen wil ik hier het opmerkelijk succes van het Ge reorganiseerde A.C.C, vermelden. 3 Over winningen op sterke tegenstanders t.w. V V.V., H B.CC. en V.R.A. II zijn een re sultaat dat de verwachtingen overtreft. Op de beide Pinksterdagen leverden de 5 qe- speelde wedstrijden der A.C.C.-elftallen - de dames zullen het mij wel vergeven, als ik haar elftal hierbij buiten beschouwing iaat zelfs 5 overwinningen op. Het meest verheugende hierbij is, dat ook de jeuqd meer naar voren komt, zoodat de toekomst der club van onze A.F.C.-cricketers er weer hoopvol uitziet, waarover ieder A.F.C.-er zich ongetwijfeld zal verheugen. Van harte wensch ik dan ook de A.C.C. verder suc- ces. Met vertrouwen en goede geest kan men toch heel wat bereiken! 10 Juni 1933. I. H. GALAVAZI. AF.C. ers SPECIALE CONDITIES op het terk verlaagde prijsniveau. Inlichtingen en sleutels Leonardostraat 1 huis, Tel. 22884 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 4