N.V. W. 6 H. E1LERS hard geslagen 37, waaronder eenige pracht- slagen. Selles en Riechelmann bleven not out resp. met 10 en 8 runs. Ook de tweede wedstrijd van het eerste leidde tot eene overwinning. Zulks nog wel tegen H.B.C., een gevaarlijk tegenstander. Uhver deed thans mede en toonde dat hij als getrouwd man toch nog wel wat te ver tellen heeft. Met zijn 6 voor 27 was hij de hoofdschuldige, dat H.B.C. voor 67 runs aan den kant zat. Sanders bowlde 3 voor 26 en J. Bornemann 1 voor 10. Het totaal van H.B.C. werd ook thans vrij gemakke lijk overschreden. Harry Prent scoorde een verdienstelijke 29 en W. Staats een rustige 27. Vlak na elkaar beëindigden zij hunne innings, evenals bij A.C.C.—V.V.V. Zij kunnen elkaar zeker niet missen. Sanders legde er thans ook weer het hout op en sloeg 20, terwijl Bornemann (onder toe zicht van zijn echtgenoote) als 8ste man in gaande nog 24 runs aan het A.C.C.-totaal wist toe te voegen, daarbij verdienstelijk gesteund door D. Prent (8). H.B.C. pro beerde het nog met een tweede innings en verkreeg een totaal van 123, doch A.C.C. speelde tijd uit. Tegen 7 uur werd het houtwerk opgeruimd. Het tweede meende het aan zijn eer ver plicht ook te winnen, en deed zulks inder daad tegen V.V.V. 3, dat voor 53 aan den kant zat. P. Sanders Jr. en D. Prent bowl den resp. 6 voor 21 en 4 voor 19. J. van Gelder deed een mooie vang in de slips. De regen was hier oorzaak, dat eenige spelers onder het maken van de noodige capriolen de bal door hun vingers lieten glippen. A. C.C. maakte daarop een totaal van 70 runs voor 4 wickets; de beslissing viel juist toen Pluvius heel erg kwistig begon te worden en de boel in de war trachtte te sturen. Dubbele cijfers behaalden Mr. A. Eysvogel met 10, J. van Gelder met 16 n.o. en P. Sanders met 14 n.o. Henk Kappelhoff sloof de zich uit door op elke bal als een haas zoo hard te runnen; dat belooft nog wat voor de slachtoffers. Het derde was het eenige elftal, dat te leurstelde en tegen D.V.C. een veel te sterk elftal voor den A.C.B. verloor. De jongste Imming en J. Buys kwamen in de dubbele cijfers, terwijl het geheele totaal slechts was: 32. D.V.C. overschreed dit to taal voor het verlies van één wicket. De regen voorkwam erger, alhoewel ge zegd dient te worden, dat het derde geen 11 man had en bovendien een flink aantal invallers. Allen worden dringend verzocht er goe de nota van te nemen, dat de penningmees ter, G. H. H. Kappelhoff, Stadionplein No. 21, thans een gemeente-girorekening heeft onder nummer: K. 4305. Ondergeteekende verzoekt den captains dringend er voor te zorgen, dat de sco- ringbooks des avonds na den wedstrijd vóór 7 uur bij hem zijn thuis bezorgd, op dat tijdig de noodige gegevens voor de pers kunnen worden gemaakt. Een reuze propaganda, vooral als er zooveel wedstrij den worden gewonnen. ELECTRO- riOTOREM NV GRÖEflEVfcLD, v d.POLL k ccljxï Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A. F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen 14 'EUECTRÖ^ËcNn tër*u c' Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductiel! A.KO.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 14