ytfïkjpnivlp Stille Kracht. OPEN BRIEF AAN ONZEN SCHAKELREDACTEUR. Beste Jo, Hoevele malen hebben wij niet afgespro ken tijdens onze meestal zeer genoegelijke en langdurige bijeenkomsten, om, gezien onze behagelijke figuren met de daarin hui zende kostbare levens, ons nooit gesepa reerd naar oorden des gevaars i.e., voetbal velden en nog erger, ijsbanen te begeven. Wat de voetbalvelden betreft heb je je altijd aan deze verbintenissen gehouden, ik kan mij tenminste niet herinneren op het ter rein rondgewaggeld te hebben, zonder jou welgedaanheid gezien of in mijn nabijheid gevoeld te hebben. Als een van ons ter aarde dwarrelde, waren wij steeds bijeen om elkaar op te takelen en s avonds wer den de wonden geheeld met perubalsem en luidruchtige toasten op eikaars gezondheid en sportiviteit! Deze week echter heb je zwaar gezon digd en ben je in je ontoombare beroepsijver geheel zonder mijn steun naar het stadion gerend en heb je je daarop wat men noemt op „glad ijs" begeven. Je dacht misschien door de aanwezigheid van een man van ons kaliber (Veen) mijn steun te kunnen ont beren, doch helaas, dat is ijdele hoop ge bleken. Nadat je je deskundige blikken over het „IJssie" van Jan v. d. Berg hebt laten dwalen en het barre oord met een zucht van verlichting wenschte te verlaten, ben je ge vallen en heb je je ernstig bezeerd. Beste Jo, nu alle gekheid op een stokje, wij kunnen wel aannemen, dat de geheele A.F.C. weet, hoe ongelukkig je gevallen bent en de gevolgen daarvan. Ik weet eveneens zeker, dat ik namens de geheele A.F.C. spreek, als ik je een spoedig en algeheel herstel toewensch. Wees overtuigd, dat wij in deze dagen allen van harte met je zullen medeleven, maar ga in 's hemelsnaam, al is het maar ter wille van Lydie, Georg en Hannie, niet meer zonder mij op het ijs. Met een stevige poot, DICK BESSEM. Onderschrift. Dank, beste Dick, dank! Maar vervult het je vriendenhart niet met trots, dat de dokter werkelijk hersenschud ding geconstateerd heeft? RED. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Krcymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop 1 9 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 9