Febr Woensdag 1: Men neemt als vaststaand aan, dat op het aanstaand concilie van voetbalspelregelken- ners zal worden besloten alle boekwerken, handelende over de regels van het voetbal, op den index te plaatsen. Donderdag 2: Geboortedatum van den uitvinder van het vierballenspel; naar de vaststelling van den sterfdag-datum van dezen uitvinder wordt door vele huisvrouwen reikhalzend uitge zien. Vrijdag 3: In de gewestelijke vergadering van voet balsupporters is het voorstel der vaal-blauwe leeuwen-aanhangers, behelzende de toela ting van één zware mitrailleur op elke hon derd partijgangers, afgestemd. De vergade ring oordeelde unaniem, dat de huidige be wapening, bestaande uit wandelstokken, bierflesschen en bowiemessen, aan alle eischen voldoet. Zaterdag 4: Stremming der meeste levensfuncties bij alle aanhangers der voetbalsport. Zondag 5: Voorshands verergering van den toe stand. Ernstige vrees voor intrede der coma. In den namiddag een plotselinge zwenking bij de meeste lijders naar het andere uiter ste. Het stellen der diagnose kan slechts on der politiegeleide geschieden. Het eenige geneesmiddel: het doorsteken van alle dijken in Holland; niet toegepast. Maandag 6: Verzending der voorloopige schorsingen. Zes uiteenloopende, onder eede bevestigde lezingen van één gebeurtenis. Dinsdag 7: Vergaderingen van elftal-commissies loo- pen, dank zij snel ingrijpen der plaatselijke geneeskundige diensten en brandweer-orga nisaties, boven verwachting goed af; men blijft paraat tegen de op 14 Februari ver wachte uitbarstingen. ua r i Woensdag 8: Algeheele verbittering over het feit, dat de plaatselijke doelman gepasseerd is bij de keuze voor het vertegenwoordigend team. Men nam algemeen aan, dat zijn immuni teit betreffende het gooien van halve klin kers tegen zijn achterhoofd gedurende de wedstrijden, zijn keuze waarborgde. Donderdag 9: Geboortedatum van den man, die met een lucifer ging kijken waar de gasleiding stuk was; hij zou nu 38 jaar geweest zijn. Vrijdag 10: Oprichting van een sportclub door lieden, die verondersteld worden over één ding de zelfde opinie te hebben; slechts diegenen mogen lid worden, die over hetzelfde on derwerp dezelfde opinie hebben als de op richters. Zaterdag 11: Geheel als Zaterdag 4, alleen erger. Zondag 12: Geheel als Zondag 5, alleen erger. Maandag 13: Geheel als Maandag 6, alleen erger en meer. Dinsdag 14: Vergaderingen der protest-commissies; staat van beleg; drie dooden. Massaal op roer der elftal-commissies in bloed gesmoord. Woensdag 14: Het overbrengen van een bestuurslid naar een bekend sanatorium heeft allerwege op- - zien gebaard; later kwamen de gemoederen tot rust door de verklaring, dat voornoemd bedaagd bestuurslid in vollen ernst eischte, dat men hem a.s. Zondag zou opstellen in het team en dezen eisch steunde, door te verwijzen naar de officieele elftalopgaven in de Sportkroniek. W. M. A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12 -

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 12