En mocht het geluk soms eens wat keeren, In A.F.C. is een trouwe vriendenschaar, Die meeleeft met dat sympathieke paar. Thomasvaer: En ik hoop, dat Nico nog vele jaren, Zich onder de A.F.C.-bestuurders zal mogen scharen! Pieternel: De A.F.C.-Landsvrouwe, de vrouw van Schaf, Die haar man zoo vaak aan de vereeniging gaf, Wensch ik een van gezondheid blakend 1933. Dat kan zij zeggen: „Mit Herrn Artzt bin ich auch wieder fertig". En zijn er buiten de club nog dingen gebeurd, Die kunnen worden bejubeld of betreurd. Thomasvaer: Adam Pieternel: wat heb je met je appeltje gedaan? Thomasvaer: Ik bedoel niet Adam met de appelen, maar met de schaar, De man met het lachende beenenpaar Hij heeft in Düsseldorf de Duitschers verslagen, Heeft zich beroemd gemaakt voor een lengte van dagen. Pieternel: Wij wenschen de T.C. geluk met dezen kleinen man, En dat hij zijn wonderen nog jaren voor Holland verrichten kan. Thomasvaer: Den K.N.- en A.V.B. met hun hardwerkende mannen, Als Lotsy, "Verbeek, Gosschalk, Broeksmit en Katoen En allen die hun tijd blijmoedig geven. Veel geluk en elftallen om van te beven. Pieternel: En laten wij vooral die vereeniging niet vergeten, Onder wier auspiciën wij zoo lekker in Carlton hebben gegeten. Thomasvaer: Aha, je meent de Amsterdamsche Sportjournalisten, Waarvan wij drie maanden geleden den naam nog niet wisten. Ja, ze zijn zeer actief, de mannen van Nijland Pussyfoot. Zij weten hoe nien iets organiseeren moet. Pieternel: Wij wenschen den journalisten veel copy en geen overladen magen, En voor hun lieve vrouwen zoo min mogelijk ..Zesdagen". Thomasvaer: Maar nu stoppen wij met ons gedoe, Ik moet heusch naar mijn mandje toe. Ik moet morgen' spelen in elftal 6 en zal er op loeren, Om Bauke Dorenbos eens fijn te vloeren. Gezamenlijk: Wij wenschen het bestuur, dat het Eerste het houdt. En veel meer steun van jong en oud, de Elftalcommissies het juiste oog der voetbaloogen, de Enquête-commissie een juist taxeeringsvermogen, en verder alle A.F.C.-ers van blond tot kaal met vrouw en kinderen allemaal een BETER 1933, en voor A.F.C. een vastberaden ,,Je maintiendrai Bébé. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 6