Thomasvaer: Ook de „Tenor van de tribune'' heeft het Bestuur verlaten, Maar wordt toch in de gelegenheid gelaten De Bestuursvergaderingen trouw te bezoeken En veel voor te komen in de notulenboeken. Pieternel: Ja het doet mij ongelooflijk veel genoegen, Dat wij hem bij de eereledenlijst kunnen voegen. Ik wensch hem een voorspoedig^ jaar in zaken en privé, Dan pikt A.F.C. er ook wel een graantje van mee. Thomasvaer: De open plaatsen zijn bezet door v. d. Brink en Piet Bos, Vooral Piet werkt er enthousiast op los. Elk jaar wordt hij steeds maar fanatieker, En door zijn voorbeeld sympathieker. Pieternel: Piet en Nel kan niet anders dan een goed koppel wezen, Ik hoop hun namen nog jaren in de „Schakel" te leezen. Thomasvaer: Van de Brink is de eenige Professional in het Bestuur, Als hij geen geld ziet, kijkt hij zuur. Pieternel: Jawel, maar dat is toch niet voor zijn eigen portemonnaie, Dat brengt toch zijn baantje in het trainingsfonds mee. A.F.C.-ers gedenkt: „Veel beloven en weinig geven, Doet de gekken in vreugde leven." Thomasvaer: Charles Lungen toont weer het echte voetbalbloed. Hij is weer op zijn post als het moet. Pieternel: Hem wensch ik in Londen „A happy New-Year", En voor eiken wedstrijd een goaltje of vier. Thomasvaer: De MOF is eindelijk gecapituleerd, En heeft zich in de Sub-Commissie goed geweerd. Pieternel: Jij met je mof, voor mij is hij GEORG, En al is hij een Duitscher, mij een zorg. Hij is A.F.C.-er en iverkt voor het goede doel, Dat is het eenige, waar ik wat voor voel. Thomasvaer: Frans Meyer, Dijkhuizen zijn dit jaar gehuwd, En nog is de storm schijnbaar niet geluwd. Pieternel: Staat er dan nog een huwelijksboot op de helling, Of is het maar een looze veronderstelling? Thomasvaer: Neen lieve kind, het staat als een paal boven water. In het vroege voorjaar of misschien iets later, Trouwt Nico, één van A.F.C.'s beroemdste vrijgezellen, Hij kan het niet langer zonder een vrouwtje stellen. Pieternel: Dat is geweldig, dat vind ik fijn. En hoe gelukkig moet het meisje zijn, Want in het huishouden hoeft zij niets aan te raken, Behoeft zelfs geen maaltijd klaar te maken, Want Nico heeft een zeer begaafden huishoudgeest, En is volgens mij altijd „de modelechtgenoot" geweest. Ik wensch hun alles wat zij begeeren, Wf*"' - 5 - A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 5