Thomasvaer: Ja, Nel, vooral ons eerste heeft ijvrig getraind, Heeft zich dikwijls van alles gespeend. Ze spelen thans beter voetbal dan vorig jaar, De zaak komt dan ook wis en zeker voor elkaar. Als Nico Neseker deze stemming weet te continueeren En met het Bestuur de zaak zoo blijft beheeren, Dan komt in 1933 victorie, Den harden werkers de verdiende glorie. Pieternel: Ik wist het wel, ik moet het altijd afleggen, Maar, je hebt gelijk, dat moet ik zeggen. Thomasvaer: Och, Jaap blaast weer op zijn alarmtrompet, Dus, mannen van het Tweede, opgelet. Het Derde daarentegen is in goede doen, En wordt misschien wel kampioen. Ruys, jongen, wat zouden we zijn in ons sas, Indien in 1933 je bent in de Reserve-tweede-klas. Van de lagere elftallen heeft alleen Horn idéé Kampioen te worden van Reserve-eerste-A.V.B. Pieternel: Wij wenschen allen aanvoerders van groot tot klein In 1933 één waarachtig voetbalfestijn. Maar Tom, je zong straks van deux amours, Je eerste ken ik nu, maar voor de tweede lig ik op de loer. Thomasvaer: Mijn tweede liefde is een ander spel, Je speelt het langzaam en dan weer snel, Het lijkt gemaklijk, maar het valt toch niet mee. En als je het te goed speelt, vloekt je maat voor twee. Pieterneh Ik heb lang getwijfeld aan je verstand, Maar nu neemt de waanzin toch de overhand. Thomasvaer: Dank je, maar toch word ik niet kwaad, Vooral nu het over de „Vierballen" gaat. Dat is de nieuwe hartstocht van A.F.C. Jong en oud vermaakt zich ermee. Pieternel: Ja, als je 's Maandags „precies kwart over een binnentreedt, Dan ben je zoo mak, dat je uit mijn handje eet, Dan ben je vroolijk en lustig als een jonge man, Wat zoo n spel al niet veranderen/ kan. Thomasvaer: De clubavond is tegenwoordig up to date. De avond is om, voor je het weet. Commissie Wijnand, Grampel en Staats Doet veel goed werk met weinig praats. Pieternel: Veel geluk en succes voor dit edele trio, Dat zij veel werk mogen doen met tact en met brio. Wie verschijnen er echter doorgaans op dit feest? Ik ben er zelf natuurlijk nooit geweest. Thomasvaer: Daar zie je een medisch specialiteit, Die gaarne verpoost zijn vrijen tijd, En Arie, die steeds vriendelijk tegen je knikt, Maar zachtkens vloekt, als je mis hebt gemikt. Daar zie je den loopschen Fred, Die nog eens aan den muur wordt vastgezet. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 3

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 3