Thomasvaer: Liefde alléén, liefde alléén!, Is wat mijn hart kan bekoren! Pieternel: Hè? 7 homasvaer: J ai deux amours, toedeloe, toedeloe! J ai bien de soif, tidelé, tidelé! Pieternel: Heeremijntijd, hij zingt Hollandsch, hij zingt Fransch, Jij bent tegenwoordig heel wat mans. Thomasvaer: Parlez moi d amour, et dis-moi des choses si tendres. Pieternel: Wat bezing jij de liefde, mijn stokoude levensgezel, Je bent 65, dat herinner je je zeker wel. Thomasvaer: Wees niet jaloersch, mijn eerste en laatste liefde, Als je eens wist hoe mij dat griefde. Deze dichterlijke liefde geldt het voetbalspel, Dat spel heeft mijn hart, dat weet je wel. Sport houdt jong, niet alleen hen die spelen, Maar ook die meeloopen en dat zijn er velen. Waren jullie maar niet zoo jeugdig en rumoerig, Kalme huisvaders zijn niet zoo roerig. Als 't zoo doorgaat, je kunt erop bouwen, Krijg je de ,,Club voor thuiszittende Vrouwen". Piet er nel: Thomasvaer: Pieternel: Lieve Nel, wat ben je obstinaat, t Is alsof onze scheiding naakt. Kan men niet begrijpen onze liefde voor A.F.C., Je maakt toch zooveel met zoo'n clubje mee. Uit clubliefde, je zult het toch altijd hooren, Wordt toch ook wel veel goeds geboren. Ik zal je gelooven, maar die club van jou Laat je anders leelijk in de kou. Ze hebben weer zes punten uit een wedstrijd of tien, Dat hebben we, geloof ik, al meer gezien, t Heeft iets weg van een abonnement Op een benauwde film met een happy end. Thomasvaer: Wat ben je sarcastisch, wat ben je hoonend, Dat is nooit nuttig en nooit loonend. Critiek is goed, maar nooit afbreken, Dat is werk voor domme leeken. En daarbij, onze jongens verdienen het niet, Dat je ze zoo kleineerend beziet. Ze hebben gedaan wat ze vermogen, En daarom kan ik je houding niet gedogen. O, man, het schaamrood staat mij op de kaken. Ik heb je nog nooit zoo druk zien maken. Pieternel: A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 2

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 2