behalve onze Eere-voorzitter de heer Schee pens, welke ons feliciteerde met het behaalde succes en in een klein speechje wederom zijn sympathie voor dames demonstreerde. Kort daarna hadden wij het genoegen de felicitaties van de heeren P. Bos en echtgenoote, als mede van den heer Wijnand en echtgenoote in ontvangst te nemen. Later op den avond werd naar Dorrius ge trokken, om een stukje te eten (dit geldt niet voor jou, George) maar in letterlijke beteeke- nis voor het kwartet Rood. Daarna werd als slot „een afzakkertje", bestaande uit koffie met een riet en klont met bier in La Reserve gedronken. Zoo werden 2 in elk opzicht ge slaagde voetbaldagen gesloten. Dat het succes behaald aan het einde van dit jaar een symbool moge zijn voor de ge- heele A.F.C. in het komende jaar, hoopt INSIDER. ONZE CLUBAVOND MET DAMES. De kienavond op 19 December in het Nieuwe Huis mocht zich in een buitenge wone belangstelling verheugen. Over de toekomst van onze A.F.C. behoeven wij ons voorloopig niet ongerust te maken: A.F.C. heeft blijkbaar de kracht, zich steeds te ver jongen en dat onze 38-jarige vereeniging voortdurend aanwas heeft van jonge leden, bewijst, dat de leiding van de club met haar devies: „Amateurisme en traditie" nog steeds op den goeden weg is. Nog prettiger zou het zijn, als we ook de ouderen in onzen „greep mochten behou den. Hierin schijnen we niet volkomen te slagen en toch moeten die ouderen, die eens de club leidden, begrijpen, dat het voor hen, die thans van A.F.C. maken, wat er van te maken is, prettig zou zijn, als zij zich bij der gelijke gelegenheden eens wat meer lieten zien. Thans een hartelijk woord van dank aan Han Hollander, die op boeiende en sappige wijze uit zijn radio-ervaringen vertelde. Han, die zelf nog met eere de A.F.C.-kleuren ver dedigd heeft, had zich onmiddellijk bereid verklaard, een causerie te houden. Na de „rust" zijn we gaan kienen, waarbij de belangstelling groot en de stemming goed was. Speciaal dank aan Jan Snelleman, die een voortreffelijk kienmeester was en aan Dick Langevoort voor zijn pianospel. We kunnen wel verklappen, dat het in de bedoeling van de clubavondcommissie ligt, nog een of twee van deze avonden te organi- seeren. Dit zou dan in de plaats komen van een soirée, die voor de meesten, met alles wat er bij komt, in dezen tijd nog al erg in de papieren loopt. F,n als we dan zorgen, dat er op zoo'n clubavond een dansje gemaakt kan worden, dan gelooven we, hiermede den leden het meer naar zin te maken. Tot den volgenden keer, dames en heeren! HET SUCCES VAN HET DERDE. Eén dier elftallen, welke de laatste seizoe nen tot de runners-up hunner afdeeling be- hooren, is het derde. Helaas zijn wij op dit punt niet erg ver wend, al dient gezegd, dat ook hierin den laatsten tijd verbeteringen te bespeuren zijn. Mijn bescheiden meening blijft, dat onze „Schakel" niet de plaats moet zijn van allen- lange wedstrijdverslagen; wanneer men tot in de finesses wil weten, hoe dit of dat elftal heeft geknoeid of gezegevierd, dan is er nog zooiets als een Clubavond; het ideaal voor den clubman, welke tuk is op wedstrijd- nieuws. Om dan op het derde elftal terug te komen: het ligt geenszins in mijn bedoeling om de namen en de bijzonderheden van eiken speler apart te noemen, veeleer lijkt het mij wen- schelijk zoo kort mogelijk de algemeene fac toren te belichten, welke den naam A.F.C. ongeslagen bovenaan de ranglijst deden prijken. A.F.C.-ers, begunstigt or.se adverteerders! - 23

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 23