Onze jongeren. 'ravenha& n)Cr dijk 2, 1 U2337 WAT HET ZESDE DEED. Sport IIIA.F.C, VI bracht ons een ver diende 63 overwinning. De toestand van het terrein tart elke beschrijving. Het vertoon de leek veel meer op een modderballet dan op een voetbalwedstrijd. De eenvoudigste kansen werden gemist en de meest fantastische goals werden gescoord. Het begin van den wedstrijd was als gewoonlijk voor de tegenpartij, al spoedig ontstond een gevaarlijk moment, toen een van de backs op den keeper terugspeelde. De bal bleef in de modder steken en ter nauwernood kon Donker Kaat door uitloopen redden. Dit bleek echter uitstel van executie, want enkele oogenblikken daarna scoorde Sport. A.F.C. ontwaakte hierdoor en nog voor de rust hadden Hinse en Roggen den stand op 21 gebracht. Na de rust nam A.F.C. het spel geheel in handen. Fels en ld* Verhaaf in de middenlinie weerden zich geducht en Hinse had een productieve bui en bracht met 2 goals den stand op 41 A.F.C. vond het toen welletjes en Sport kwam daar door geducht opzetten. Het gelukte haar in derdaad, den achterstand tot 43 te redu- ceeren, Bromet bracht toen eenige verande ringen in het elftal aan en Hinse scoorde „de psychologische goal". Het was toen met Sport gedaan en enkele minuten voor het einde kopte Bromet nummer 6 in het Sport- doel. De volgende wedstrijd bracht ons tegen- ver Zeeburgia. A.F.C. verloor den toss en tegen den storm in trapten we af. De eerste aanval was voor A.F.C., maar Furstner trap te langs den verkeerden kant van den paal. Zeeburgia nam toen den aanval over en een tweetal fouten van onze achterhoede bracht evenzooveel doelpunten op. A.F.C. gaf het echter niet op en wist enkele malen het Zee- burgia-doel dicht te benaderen. Bij een van die aanvallen wist een van de Zeeburgia- backs niets anders te doen dan hands te maken. Vervolgens kregen we een demon stratie, hoe een penalty niet genomen en hoe niet gestopt moet worden, maar het resultaat was tenslotte toch een doelpunt. Zeeburgia bracht nog voor de rust den stand op 41. Na de rust kregen we den wind mee, maar het samenspel werd veel te kort gehouden en de Zeeburgia-backs kregen steeds de ge- legenheid, hun doelgebied te zuiveren. De keeper kreeg dan ook weinig moeilijk werk te verrichten en A.F.C. slaagde er niet in nog een tegenpunt te scoren. Hoewel het A.F.C. niet erg meezat was de Zeeburgia zege vol komen verdiend. Het is in elk opzicht de beste ploeg, die wij tot nu toe ontmoet hebben. Het terrein, waarop wij den volgenden wedstrijd speelden, overtrof, wat modderge- halte betreft, het Sporterrein verre. Onze tegenspeler, N.C.V.G., was vlugger inge speeld en doordat haar spelers over het alge meen veel lichter waren, bewogen zij zich ge makkelijker door de modder dan A.F.C. Al spoedig nam onze tegenpartij de leiding en wist den stand tot 20 op te voeren. Het korte spel van A.F.C. ondervond meer last van de modder dan van de tegenpartij en de passes bleven vrijwel alle in de modder ste ken. Toen enkele minuten voor de rust een van de N.C.V.G. backs zich niet gauw ge noeg uit de klei wist los te werken was Seeder er als de kippen bij en gleed het heele qeval- letje het doel in. Na de rust wist Hinse gelijk te maken. A.F.C. kreeg toen een penalty toegewezen, maar dank zij de modder weer werd deze niet benut Dit deprimeerde A.F.C. zoo dat N.C.V.G. de leiding weer kon nemen en deze zelfs wist te vergrooten. Het spel werd er niet zachtzinniger op en de scheidsrechter ms'er<lanj [bracht e/- 34845 A.F.O.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 18