A. F. C. Nieuwjaarsfeest. 1 Januari 11.30: Onderlinge wedstrijden. Come and be happy Zondag 1 Januari (Nieuwjaarsdag) zul len wederom op ons terrein onderlinge wed strijden worden gehouden, voor het winnende elftal waarvan 11 prachtige prijzen beschik baar zijn gesteld. Reglement. De wedstrijden duren 2 maal 15 minuten zonder rust, bij gelijk spel beslist het nemen van 3 strafschoppen, alleen de finale zal 2 maal 20 minuten duren. De wedstrijden worden geleid door scheidsrechters, aan te wijzen door de Regelingscommissie; tegen den uitslag kan niet worden geprotesteerd! De spelers, wier namen in de U toege zonden circulaire zijn onderstreept, zijn als aanvoerder van het betreffende elftal aan gewezen. Ie veld: 11.30 uur; A. 12 12.00 D. 7—8 Wedstrijd G. H. 1.30 uur: Wedstrijd K. 2.00 L. 3.00 uur: Finale: Spelers, welke onverhoopt verhinderd mochten zijn, gelieven dit omgaand te be richten aan A.' P. Bos, Pretoriusstraat 81, Tel. 50284. Wij rekenen op aller medewer- De elftallen zijn door loting samengesteld, iedere speler is verplicht op de hem aange wezen plaats uit te komen, veranderingen zijn streng verboden! De wedstrijden vangen aan te 11.30 uur precies, spelers, welke een half uur voor den aanvang der wedstrijden niet aanwezig zijn, worden vervangen door Junioren B of Adspi- ranten, welke allen als invallers fungeeren. Het is uitgesloten, dat spelers, welke in een verliezend elftal zijn uitgekomen, in een ander worden opgenomen, tenzij met goedkeuring der Regelingscommissie. Alle Junioren B en Adspiranten zijn inval lers, terwijl iedere speler verplicht is een rood en een wit shirt mede vte brengen. king, opdat de wedstrijden een vlot en aan genaam verloop zullen hebben. Na afloop groote Nieuwjaarsréunie bij Eggers. De Regelingscommissie: D. J. BESSEM. W. BRUSSE. A. P. BOS. J. H. WIJNAND. PROGRAMMA. 2e veld: B. 3—4 E. 9—10 Tusschenronde. Winnaar AWinnaar D. E- F. Winnaar AWinnaar D G- E Winnaar KWinnaar L. 3e veld: C. 5—6 F. 11—12 le veld. Aanvang 1 uur. j beide le veld. le veld. AJF.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 2e 2 - 11 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 11