gedrukt Alle Drukwerken voor den Handel Dat scoring-bord van de Stormvogels is anders zoo'n aardig gezicht. Vooral als je voor de rust bij „Gasten" met elke goal een stormbal zag bijvoegen. Maar de aardigheid werd minder toen bleek, dat de gastheeren nog juist voldoende stormballen in voorraad hadden om aan hun kant 5 maal in totaal zoo n bal op te hijschen Wat was dat anders weer een oer-gezel- lige dag. Buising, die reeds jarenlang beloofd had met Paschen iPaaschbrood, met Pink steren Pinksterbollen, met St. Nicolaas spe culaas en banket en met Kerstmis Kerst kransjes mee te brengen, had eindelijk begin December begrepen, dat belofte schuld maakt. (Booze tongen beweren, om aan voerder en elftal te vriend te houden in ver band met zijn eenigszins wankele positie, nietwaar Buis?). In het gemoedelijke Stormvogels café-club lokaal gezeten, kwam bij een kop koffie een groot pak letterbanket te voorschijn. Dat smaakte. En dan niet te vergeten de meer dan interessante boom, die Daan Ellens op zette met het meisje van Arie Waayer, toen wij den trein verlieten. Zoo interessant zelfs, dat Daantje doodleuk, zonder zich ook maar iets om de rest van het gezelschap, resp. om Arie te bekommeren, met gezegd meisje ver dween in een van IJmuiden's dwarsstraat jes. Daantje's ontsteltenis was niet gering, toen hij bij ons binnenkwam met een ander's liefste en zag dat het geheele gezelschap „kwaad" was. De pret was niet van de lucht, temeer waar bedoeld meiske haar voorkeur thans in eens liet afhangen van de capaci teiten, die de betrokken heeren 's middags zouden vertoonen. Naar ik vernomen heb, is alles in der minne geschikt. Gelukkig maar! De terugreis was niet minder vlot. on danks de 54 nederlaag, want onze Direc teur-Bakker had voor de afwisseling nu voor een geweldige hoeveelheid speculaas ge zorgd, dat met smaak en met dank werd ge noten. Zondag 18 December hadden we het be gin van de 2de helft der competitie met de ongeslagen leiders thuis. Iedere buitenstaan der vertelde mij, dat het een zeer goede wed strijd is geweest, waarbij wii danig gestre den hebben. Had de lat Z.F.C. niet bijge staan, dan was zeker Daan Uiter wijk's score niet blanco gebleven, terwijl aan den anderen kant een ongelukkige terugspeelbal van Stradmeier ons plotseling van een met veel enthousiasme begroeten 1—1 stand beroofde. Bij het beoordeelen van den uitslag dient na- tuurlijk in het oog gehouden, dat ons elftal dien dag door het niet ter beschikking be hoeven stellen van reserves voor het 1ste, in beste formatie konden verschijnen. Ander zijds was het minder prettig dat de spil- plaats geen voldoening schonk en de mannen boven de 30 (zij weten zelf het beste, wie het zijn) teekenen van „ouderdom" vertoon den. En nu opnieuw aan den slag, mannen, E.D.O. II en H.F.C. II achter elkaar uit, zul len grootendeels bepalen, hoe het eindresul taat zal zijn. SPELER. N.V. DRUKKERIJ ,,'T KOGGESCHIP" N. Achtergracht 102-104, Telef. 51204-51205 AMSTERDAM - C. DIT BLAD WORDT VERZORGD DOOR DE A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 10