Van de Clubavond-Commissie. Belangrijk nieuws. We gaan verhuizen. 14 November hebben we voor de laat ste maal clubavond gehouden in de Nieuwe Karseboom en Nlaandag 21 November star ten we bij Smaalders, Overtoom 87. We hopen, dat deze verandering een verbetering zal zijn. Een verbetering in de consumptie (ce nest pas jurer gros!!) en daardoor een niet meer verloopen van den clubavond om een uur of elf. Verschillende ouderen zullen het waar schijnlijk betreuren, dat aan het zoo vaak daverend gezellige uurtje in de Quelle een einde gekomen is. Laten we ons voornemen, in Smaalders deze gezellige uren te prolon- geeren. Nu nog iets: Er zijn verschillende leden, die niet op Maandagavond komen onder het motief: Och, er komen heusch wel menschen genoeg en ik heb dien of dien avond bridge avond, ook met A.F.C.-ers. Kijk, dat is'nu niet de bedoeling. Onze bedoeling is, dat iedere A.F.C.-er zich op onzen clubavond thuis voelt. A bon entendeur Met onze tournooien gaat 't naar wensch. Het bridgetournooi is gewonnen door Van Nek-Teuben, een „koppel", dat al spoedig den kop nam, het heele peleton lapte en in grootschen stijl door de finish ging. Onze hartelijke gelukwenschen aan 't jonge paar. De biljartwedstrijden zijn thans tot de finale gevorderd. Otto heeft hier zijn Water loo gevonden: 249 en toen een „twintigje". Lang na het middernachtelijk uur is Otto ontdekt in 'n café, waar hij met verwilderde blikken het twintigie in bier verdronk En nu op naar Smaalders! Come and be happy. DE CLUBAVOND-COMMISSIE. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 2