Wat onze jongeren deden. Playing in the rain. Stille Kracht. 9 Oct. T.l.W. IIA.F.C. IV 1—1. Een eenigszins teleurstellende uitslag als men bedenkt, dat wij weer groote plannen hebben, dit seizoen het voorjarige kampioen schap van „Het Vierde" te herhalen. Maar het was onze eerste wedstrijd, en van spelers, die na de lange zomerpauze voor het eerst met elkaar spelen, mag men niet direct veel verwachten. Het verband in dit elftal was dan ook geheel zoek en ieder trachtte zoo veel mogelijk het zaakje in z'n eentje op te knappen. En dan die regen 1 Koud, vies, druipnat als een drenkeling lj/j uur achter een rond iets te moeten hollen is heusch geen lolletje. Als het dan tenminste lukt het meer dan verdiende en beslissende doelpunt te maken, nou ja, dan heb je er nog wel wat Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe voor over. Maar dank zij de goede prestatie van den T.I.W.-keeper konden we onzen voorsprong van 10, dien Frans (één uit de talrijke familie Meijer) ons bezorgd had, niet vergrooten. Een door den aanvoerder zelf veroorzaakte penalty scheen den stand op 11 te brengen, maar keeper Kallenborn wist het glibberige balletje goed weg te wer ken. Blij, weer een droog onderdak te vinden, stormden we met rust de kleedkamer binnen om ons zoo goed mogelijk voor de tweede helft voor te bereiden. Even den scheids rechter polsen; maar die voelde niets voor afgelasten. Enfin, met den wind als bondge noot zouden we gauw een paar doelpuntjes fabriceeren en met die gedachte gingen we dan weer aan den slag. Ofschoon wij over wegend in de meerderheid waren, mocht het ons toch niet lukken, een doelpunt te maken. En zoo kwam het dan zooals we het liever niet gezien hadden. Een snelle uitval der tegenpartij leverde succes op, en het was 1—1. Op de naastliggende velden werden in middels de wedstrijden wegens enormen regen afgebroken, en nu, bij gelijken stand, hadden wij er ook maar mee kunnen uitschei den. Maar ons taai scheidsrechtertje vond dat we nog niet voldoende afgespoeld waren. Van de door twee onzer medespelers aan geboden plaatsen in hun Rolls Royce werd dankbaar gebruik gemaakt, en bij een kopje bouillon bij Eggers waren de ongenoegens van dezen wedstrijd gauw vergeten. De op stelling was als volgt: Kallenborn; Stroo- bach, Freijer; Horn, Blindeman, Kleijn; de Jong, van Rijn, Fr. Meijer, v. Erp, Senff. 23 Oct. A.F.C. IV—T.D.O. II 4—2. Kallenborn; Stroobach, Freijer; Horn, v. Erp, Thonus; de Jong, Swiebel, Fr. Meijer, Dreijer, Kleijn. Met een eenigszins veranderd elftal werd de strijd aangebonden tegen T.D.O. II, en terwijl naast ons op het hoofdveld het drama tusschen ons eerste en Baarn zich afspeelde, konden wij in een behoorlijk gespeelden Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 14 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 14