A.F.C.-8.F.C. G. J. EILERS Co. Dat was weer een dagje vol spanning en gijn, 't Is jammer, dat A. F. C. niet d' overwinnaar kon zijn. We leefden mee op een reuze manier, De lucht was niet stil van 't gejuich en gegier. Kansen die kwamen en werden gemist, En de bal was er naast voordat je 't wist! Geen dame blééf dame, doch gilde hard mee, En wie er niet gilde, vloekte stiekum voor twee. Toch speelden ze goed, en gaven niet toe; De scheidsrechter was er het fluiten niet moe. Hij verfloot ons een goal, maar eerlijk is valsch: Die free-kick-meiers waren om den drommel niet malsch. Onze mannen vonden we heusch goed, dat is een feit, Totdat Wim Dijkhuis den bal naast het doel had geleid. Treesje's oogen begonnen vol tranen te raken, En Wim had later héél wat goed te maken. Mijn man was toen ook al niet vrij van critiek, En speelde volgens mij te veel op 't publiek. Géén goaltje van Lungen1 Ach, wat een verdriet, 't Is uit met m'n liefde! Ik vergeef het hem niet!! Och, al dat gemopper dat gaf ons geen baat, 't iep uit op 22 als eindresultaat. Toch een zucht van verlichting toen de strijd werd gestaakt, Een nederlaag had me tot ,,moord"~vrouw gemaakt! Er bleef dus niets over dan de strijdbijl begraven, En ons bij Eggers aan Voorburg te laven. We kwamen dan weer wat je noemt „goed op dreef En voor ons geroddel was niemand meer safe. De een voor den ander die moest het ontgelden, En alles was nonsens wat we vertelden. Aardappel, worst en augurk werd „gelaten". En veroorzaakt' in 't gesprek soms even hiaten. De „Grensrechter Van Den Dag" vertelde de mare, Dat hij bij zijn schoonvader besteld geweest ware, 's Nachts om half één, met z'n kachelpijp op, En (alsof dat nog mogelijk!) met een heldere kop. Hij moest daar (ziet, hoe die drank zich kan wreken), Met schoonvaderlief den bruidschat bespreken. Maar vertel dit verhaaltje niet verder in 't rond: Er kwam niets van dit alles! Willy is nog gezond. AANGETROUWDE. Kalverstraat 43 - Tclcf. 35543 A.F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen E ELECTRO- nOTORErs schakeltoe- Trainingcostuums voor Athletiek Truien In diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke BondsreductieU H7.GRÖHMtVLL0,v u.POLt t, .o&^STSLLEM AMSTERDAM.C,. - .N, - 13 - A.F.C.-er», begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 13