lieten. Zij worden beboet en worden voor- loopig van spelen uitgesloten. Davids.' De la Fuente. Gipon. Terwoort. Bromet. Peelen. Redeker. Hartz. CLUBAVONDEN. De clubavond-commissie is haar werk zaamheden begonnen met een succesvol bridgetournooi. Het bestuur roept iedereen op de clubavonden te bezoeken. Voor weinig geld veel vermaak is het devies! De volgende leden zijn benoemd tot cap tain van hun elftal: le elftal N. Neseker. 2e A. Waaijer. 3e H. Ruijs. 4e A. Horn. 5e K. Thijen (dat is de beste! 6e C. Roggen. 7e Hindriks. Junioren A: Burger. Junioren B: Dieperink. Adspiranten A: Disselhorn. Adspiranten B: H. Warners. ADRESVERANDERINGEN. Voor de 100e maal worden de leden drin gend verzocht adresveranderingen alleen aan den secretaris, D. J. Bessem, Zuider Amstel- laan 53, op te geven. Commissie-leden wor den eveneens «verzocht zich niet te belasten met het doorgeven van nieuwe adressen. SCHEIDSRECHTERSNOOD. Sedert eenige jaren doet de A.V.B. wan- hopige pogingen zijn scheidsrechterscorps uit te breiden. Het succes is schijnbaar uit gebleven, daar ik thans een circulaire heb ontvangen waarin medegedeeld word, dat indien er niet spoedig nieuwe menschen zich beschikbaar te stellen, het niet mogelijk zal zijn de competitie behoorlijk te beeindigen. Ook bij ons wordt dikwijls geklaagd over slecht leiden of niet opkomen der scheids- Op verzoek van en in overleg met de N.V. 't Koggeschip, is besloten „de Schakel" voortaan te laten verschijnen tusschen den 15den en den 20sten. In verband hiermede verzoeken wij onzen medewerkers zorg de dragen, hun copy uiter lijk den lOden van iedere maand aan de Re dactie in te zenden. Teneinde van ieder elftal de verrichtingen in het kort te kunnen weergeven, verzoeken wij den aanvoerders der diverse elftallen een résumé van de door hun elftal gespeelde wedstrijden in te zenden. Ook, als er verloren is. rechters, maar als wij de lijst der referee's nakijken is er bijna geen A.F.C.er op te bespeuren. Met den meesten aandrang verzoek ik dan ook hen, die het met mij eens zijn, dat wij ook in dezen een plicht te vervullen hebben, zich onverwijld aan mij op te geven. Men behoeft niet bang te zijn een figuur te slaan, want wat dat betreft staat men niet alleen en Boekman is ook in de A.V.B. bogonnen. D. J. BESSEM. Wij ontleen en aan de officieele mededee- lingen van den K.N.V.B. het volgende BERICHT AAN VEREENIGINGSBESTUREN. Geen publiek toelaten binnen de omrastering. Vereenigingsbesturen worden er nogmaals met nadruk op gewezen, dat het om mogelijke ongeregeldheden met het publiek te voorkomen ten strengste verboden is, publiek binnen de omrastering (dus tusschen de grens van het speelveld en de omraste ring) toe te laten. Binnen de omrastering mogen zich, ge durende den wedstrijd, slechts bevinden daartoe aangestelde controleurs en met controle belaste Bestuursleden, zoomede de oefenmeesters van beidé partijen. (Deze laatsten mogen echter onder den wedstrijd geen aanwijzingen geven). Wij verzoeken onze leden zich stipt aan deze voorschriften te houden. IIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIItlllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHlllllllllllllllllllllllllllllllllllllilliiiiiiiiiiii A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 4

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 4