FLATS vanaf Fl. 800. - bruikelijk is, zelf al eens naar een opvolger uitgekeken en hij had zich daarvoor Willy v. d. Brink gedacht, met welke oplossing het Bestuur zich volkomen vereenigen kan. Daar uit de vergadering geen andere candi- daten genoemd worden, is v. d. Brink bij acclamatie gekozen, waarop Willy onder applaus aan de Bestuurstafel plaats neemt. Fons neemt dan het woord om te bedan ken voor het aanbieden van het eerelid maatschap. In een warm speechje drukt hij zijn blijdschap uit en geeft de verzekering, dat hij zijn beste krachten voor de vereeni- ging zal blijven geven (applaus). Er blijkt een vacature in de Enquête- Commissie te bestaan, nu Willy v. d. Brink in het Bestuur gekozen is. Galli noemt Bennie Smits. „Kan ik er niet even over nadenken?" vraagt Ben ontsteld, doch de vergadering krijgt dorst en applaudiseert reeds. Ben dankt minzaam buigend. Vervolgens wordt de Reclame-Commissie herkozen, waarna Galavazi nog eenige mede- deelingen doet over de competitie-indeeling, enz. Spr. herinnert nog aan de degradatie van A.C.C. I en hoopt, dat onze cricketers het verloren terrein spoedig zullen herwinnen. Bij de rondvraag wenscht Thijen, dat de Enquête-Commissie zeer selectief zal optre den. met 5 a 8 Kamers, Badkamer en Keuken TE HUUR voor direct of later met riant achter-uit zicht op tennisbanen per jaar Gelegen aan de EUTERPESTRAAT LEONARDOSTRAAT OF TITIAANSTRAAT Hierna sluit de Voorzitter onder dank zegging de vergadering. o De vergadering werd gesloten en ge opend. Geopend beneden in het restaurant, waar rond eenige tafels een uurtje is nageboomd op uiterst gezellige wijze. Het prettigste was, dat aan die tafels „van alles wat" zat. Oud en jong, spelers en commissies, be stuur en eere-leden, het kwam alles te sa men en de gesprekken vloeiden ineen tot een symphonie, zuiver afgestemd op vriend schap en sportiviteit. Het werden uren, waarbij het goed was te weten A.F.C.-er te zijn. VERSLAG VAN DE TRAININGS-COMMISSIE. Het is mij een genoegen, namens de Trai- nings-Commissie, een kort verslag uit te brengen betreffende de nu geëindigde zomer- training. Ik kan niet anders zeggen, dan dat het resultaat van onze zomer-training zeer be vredigend te noemen is. De spelers van Groep I, waaruit ons 1ste en 2de elftal hoofdzakelijk is samengesteld, hebben regelmatig en enthousiast onder lei ding van Tom getraind. „Volgens de boeken" hebben deze spelers tot begin September j.l. gemiddeld acht a negen avonden (van de twaalf) geoefend. Gezien de bedroevende opkomst in vroeger jaren, een verheugend feit. Het is gebleken, dat de spelers zelf be seffen, dat één avond per week trainen een noodzakelijkheid is. De Trainings-Commissie heeft zich zeer weinig moeite behoeven te geven, de spelers Donderdagsavonds „op het veld te krijgen". Men kwam regelmatig, omdat het zoo was afgesproken. Hieruit blijkt wederom, dat er in de A.F.C.-ers nog pit en animo genoeg zit. Slechts enkelen, welke beloofd hadden re gelmatig te zullen medewerken, hebben zich van de geheele training niets aangetrokken, met het gevolg: geen plaats in een elftal. Groep II is met veel animo begonnen, doch deze is in Augustus, jammer genoeg, aanmerkelijk verminderd. Op de laatste Woensdagen in September, waar wederom met licht getraind werd, waren practisch alle spelers weer present en ik hoop gaarne, A F.C.-ers SPECIALE CONDITIES op het sterk verlaagde prijsniveau. Inlichtingen en sleutels Leonardostraat 1 huis, Tel. 228S4 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 8

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 8