ALGEMEENE VERGADERING. Fons de Vilder Eere-lid. Voor onze September-vergadering bestond tamelijk veel belangstelling en we zullen wel niet ver van de waarheid af zijn, als we veronderstellen, dat de successen op het groene veld velen er toe gebraacht hadden, eens een kijkje te komen nemen. Met begrijpelijke voldoening memoreerde Galavazi in zijn openingswoord het gewel dige succes van ons tiende A.R.O.L.-tour- no-'. Spr. legt er den nadruk op, dat bij ons geen commissie benoemd wordt om het A.R.Ó.L.-tournooi te organiseeren, maar dat de geheele A.F.C.-familie eendrachtig samen werkt, om het tournooi te doen slagen. Iedereen heeft weer meegewerkt, en we kunnen met voldoening op het bereikte re sultaat terugzien. Was het succes van ons eerste niet groot, te meer strekt het tot voldoening, dat de competitie-inzet gunstig geweest is. Spr. weet niet, wat hij hooger moet aan slaan: De overwinning van ons eerste op het voortreffelijk spelende Bloemendaal of de onverwachte 10 overwinning van ons 2de op Ajax II. Met nadruk wekt spr. de spelers op, vol te houden en een goed seizoen voor onze oude club te maken (applaus). De notulen van de vorige vergadering worden voorgelezen en goedgekeurd. Thans is aan de orde de verkiezing voor een 2den Voorzitter, welke verkiezing noo- dig is geworden door het bedanken van Fons de Vilder. Galavazi brengt De Vilder hartelijk dank voor wat hij voor de vereeniging gedaan heeft. Het is bijna 25 jaar geleden, dat Galli en De Vilder elkander leerden kennen in den wedstrijd A.F.C. VIISparta II. Fons was toen captain, maar, zegt Galli, als voet baller is Fons nooit veel qeweest. (Luidruch tig protest van Fons.) Maar op een andere wijze heeft Fons zijn club gediend: in 1925 werd hij eerste Voorzitter, doch gebrek aan tijd noodzaakte hem hiervoor te bedanken. Van 1925 tot 1932 heeft Fons de vereeni ging gediend als 2de Voorzitter en hij heeft zich in die functie buitengewoon verdienste lijk gemaakt. Spr. herinnert aan de wijze, waarop Fons in 1930 bij de befaamde obli gaties-kwestie A.F.C. langs de klippen stuurde. Tenslotte stelt Galli de vergadering voor, in Fons de geheele familie De Vilder te huldigen, door den scheidenden vice-presi dent het eerelidmaatschap aan te bieden (applaus) De Vilder heeft, zooals dat bij ons ge- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 7