Voor inlichtingen, etc. betreffende de training gelieve men zich uitsluitend te rich ten tot de Trainings-Commissie, bestaande uit W. Brusse, P. Bos, N. Neseker en N. Sel- les. DIPLOMA GEREED HOUDEN: Wij willen onze leden nog eens wijzen op de noodzakelijkheid, dat zij bij de thuis wedstrijden van het eerste elftal, kortom bij alle wedstrijden op ons veld, waarvoor entrée wordt geheven, steeds een geldig diploma vertoonen; zonder diploma zal on der geen enkele voorwaarde toegang tot ons terrein worden verleend. CONTRIBUTIES. Binnenkort zullen de nog onbetaalde di ploma's 1932-'33 opnieuw worden aangebo den. Degenen, die er toe willen meewerken, dat verdere incasso-kosten worden verme den, gelieven de verschuldigde contributie alsnog over te schrijven op de gemeente giro rekening M 2786, ten name van A. Mets, Stadionkade 106, Amsterdam Zuid, waarna onmiddellijke toezending van het diploma volgt. Indien binnen een week na het verschij nen van deze Schakel-aflevering het bedrag niet is gegireerd, zal hieruit worden opge maakt, dat men er de voorkeur aan geeft de contributie bij de aanbieding van het diploma aan huis te voldoen, maar laten deze leden er dan voor zorgen, dat het geld gereed ligt, zoodat ook betaling volgt bij hunne af wezigheid. TRAININGSFONDS. Het is ongeveer een jaar en vijf maanden geleden, dat wij een oproep richtten tot leden en donateurs van A.F.C. voor de vorming van een fonds ter bestrijding van de kosten, verbonden aan een intensieve training onder deskundige leiding, van onze elftallen. Als wij de resultaten nagaan van onze actie, dan kunnen wij constateeren, dat ge durende het eerste jaar van ons werken de medewerking van leden en donateurs in den vorm van geldelijken steun alleszins bevre digend is geweest. De resultaten van onze hoogere elftallen waren echter matig, hoewel niet onvoldoen de, terwijl de lagere elftallen zelfs zeer goede resultaten boekten. De laatste vijf maanden is de training nog straffer en doelmatiger opgezet en ziet de resultaten van afgeloopen Zondag. Een tweede elftal, bestaande uit meeren- deels jongere spelers, die vorig jaar nog in het vijfde of zesde elftal uitkwamen, slaat met 10 het reserve elftal der landskam pioenen, zelf kampioen der reserve le klasse. Het le elftal overwint des middags Bloe- mendaal en ondanks alle tegenslag in dezen wedstrijd werd de goede verstandhouding bewaard en waren onze eerste elftallers, in staat gesteld door hun serieuze training, fit genoeg om de laatste vijftien minuten op volle kracht uit te spelen en daarmede de overwinning tot een feit te maken. Voorwaar wel het bewijs, waar goede training naar toe leidt. Hoe staat het echter met de gelden, die ons deze training mogelijk moeten maken? Nu, eerlijk gezegd, heel slecht. Daarom doen wij wederom een beroep op de goedgeefschheid van leden «en dona teurs. Stelt ons in staat deze training voort te zetten, tot heil van de A.F.C.! Helpt allen en helpt spoedig. D. J. BESSEM. W. BRUSSE. W. D. VAN DEN BRINK. Gemeente Giro B 5686. September 1932. LAATSTE NIEUWS. Zooals onze lezers bij het verschijnen van deze Schakel reeds weten, hebben Zondag het eerste zoowel als het tweede verloren. In middels is het geen schande om in uitwed strijden van Spartaan I en D.F.C. II te ver liezen, zoodat de optimistische toon in deze Schakel ten volle gehandhaafd kan blijven. Aan onze spelers de taak om zorg te dra gen, dat deze nederlagen slechts beteekenen: een „reculer pour mieux sauter!" ATTENTIE S.V.P. Frans van Dijk heeft op Koninginnedag zijn tasch met cricketbenoodigdheden laten, staan. De eerlijke vinder wordt vriendelijk verzocht zich onmiddellijk met Frans in ver binding te stellen. - 3 - A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 3