CONTRIBUTIE 1932-'33 f Bij wedstrijden op ons veld, waarvoor entrée-geld wordt geheven, dus niet alleen bij het Arol-tournooi, doch ook voor de competitie-wedstrijden, enz., zal onzen leden toegang worden verleend uitsluitend op vertoon van een geldig diploma. Hieraan zal in den vervolge zeer streng de hand worden gehouden en het is dus voor de leden zaak steeds 't diploma bij zich te hebben, waardoor teleurstelling wordt voorkomen. Onder een geldig diploma wordt verstaan het nieuwe blauwe diploma, waarop 1932-'33 is aangegeven of een voorloopig toegangsbewijs, dat wordt toegezonden aan degenen, die met ondergeteekenden een regeling hebben getroffen inzake de betaling van de contributie. Overigens wordt er op vertrouwd, dat de in die richting gedane toezeggingen prompt worden nagekomen, waardoor veel extra-werk bespaard blijft. Ter vermijding van verder incasso-geld zal het ten zeerste op prijs worden gesteld, indien de nog te betalen contributies worden overgemaakt op de gemeente-giro rekening M 2786, ten name van A. Mets, Stadionkade 106, Amsterdam Z.; onmiddellijk na betaling wordt het diploma toegezonden* Tijdens het Arol-tournooi en ook bij de etste competitie-wedstrijden kunnen de nog onvol daan gebleven diploma's op ons terrein tegen betaling in ontvangst worden genomen. Zij, die niet in het bezit zijn van een geldig bewijs van toegang, kunnen niet tot de Arol-bekerwedstrijden worden toegelaten. Men gelieve er reeds thans rekening mede te houden, dat zich geen Bestuursleden aan het ledenloket zullen bevinden en derhalve geen concessies zijn te verwachten. Degenen, die op de A.R.O.L.-Bekerdagen geen diploma bezitten, moeten zich aan de gewone loketten dan van plaatsbewijzen voorzien. Wij zijn genoodzaakt deze strenge regels vast te stellen: le. in verband met de intensieve belastingcontrole; 2e. daar wij nog altijd (zij het gelukkig een beperkt aantal) zekere leden hebben, die beginnen met systematisch het diploma te retourneeren. Men is voldoende in de gelegenheid gesteld een bepaalde betalingswijze op vaste data overeen te komen met H.H. Penningmeesters of het bedrag te gireeren, zoo dat verdere conces sies van onze zijde onmogelijk kunnen worden gedaan, HET BESTUUR. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 4

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 4