A.C.C. IN 1932 Repko-Shirts FI. 6.L0 J. L. H. SMITS Feiten, cijfers opmerkingen. Warmoesstraat 42, Amsterdam Daar onze Secretaris op het oogenblik zeer druk bezet is (zaken en krant) wil ik trach ten het een en ander U duidelijk te maken, in hoeverre het le elftal der A.C.C. er in geslaagd is zoo prachtig onderaan te staan. Onze meest roemrijke wedstrijd heeft onze Skipper in de laatste A.F.C.-Schakel ver slagen, en wanneer ik het goed heb, was dit de tweede match. Van de eerste was niet veel goeds te vertellen, of het moest zijn het ge mak, waarmede de H.C.C.-bowlers Sodder- land en W. v. d. Bosch opruiming hielden onder de A.C.C.-wickets. Nadat A.C.C. in de le inn. 40 runs had gemaakt, en de Haag- sche daar 117 tegenover had gesteld, konden wij het niet verhinderen, dat in de 2e inn. nog minder dan 40 runs zelfs door ons werd gescoord, zoodat een inningsnederlaag het resultaat was. Na de overwinning tegen H.C.C. I leek V.V.V. een zacht eitje. Echter was dit eitje harder dan wij verwacht hadden. Van onze 86 in de le inn. had alleen W. Sanders 27 achter zijn naam staan. Het batten der V.V.V .-ers maakte geen grootschen indruk, en had niet Jeuken een onbetaalbare 27 n.o. bijeengeslagen, de overwinning was ons ge weest. Thans restte ons wederom in te gaan en véél runs in weinig tijd te scoren, hetgeen Nico Selles en Tienstra wel verstonden; 140 runs voor 2 wickets in een dik uur is geen SPECIALE AANBIEDING le. Setnl soft boord. 2e. 1 Paar extra aanzet manchetten. 3e. le Klas afwerking. REGULIERSBREESTRAAT 24 en 47 kleinigheid. Nico Selles 69 n.o., Tienstra 47 n.o. Maar Harold had niet gerekend op het grootste wapen van V.V.V., n.l. blokken. Al is het geen leuk gezicht om twee batsmen te zien, die op een harden slag weigeren om te runnen, de wedstrijd wordt er mee gewonnen! In de daarop volgende match tegen R. en W. was Oliver met bowlen goed op dreef. Cijfers als 5 voor 33 mogen er zijn. Het totaal van R. en W. werd 114. Toen qinq A.C.C. batten. Het was een komen en gaan, zoodat wij weer voor een schamele 66 runs allen een beurt gehad hadden. Al ging R. en W. nog eens in, de wedstrijd was en bleef verloren. Na deze nederlagen zoudt U wellicht nu een overwinning verwachten. Maar neen, hoor! P.W. was niet gemakkelijk en sloeg een keurige 179 bijeen. Ook nu was ons bat ten verre van productief en alleen P. Sanders kwam meteen 39 even los. Wij waren ver plicht voor innings in te gaan, hetgeen dit maal gelukkig voor ons spaak liep voor P. W. Oliver maakte nu 20, P. Sanders 16, H. Prent 31 n.o., Smit 15 en ondergeteekende 19 uit een totaal van 135 voor het verlies van wickets. Nu vonden wij het welletjes, en met dege- ke versterking van Tom Bromilow, die in le inn. een juweel van een 86 scoorde, IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPEN OP ELK GEBIED A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 12