ypD CAIFÉ «ROYAL" KONINGINNEWEG 212^ j y d p(jL NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ TELEFOON 21649 Alleen de medewerking van al deze spe lers is noodzakelijk. En nu doet het mij zoo enorm veel pleizier, dat ik gemerk heb, dat de wil tot medewerking bij talrijke van onze spelers aanwezig is. De Trainingscommissie heeft met de spelers van 1ste en 2de elftal en later met spelers van de lagere elftallen een vergade ring belegd, en daarop haar voorgenomen werkwijze en trainings-programma kenbaar gemaakt. En het is zeer zeker een verheu gend feit, dat practisch alle spelers zich met deze ideeën accoord verklaarden, en de stil zwijgende belofte aflegden: ,,Op mij kunnen jullie rekenen, één avond per week kom ik trainen, van begin Juni af tot het einde van het a.s. seizoen." Ik hoor de pessimisten al lachen: „Dat zeggen ze wel, maar dat doen ze toch niet, daar komt weer niets van terecht." Neen, zwartkijkers, duizendmaal neen. Dat komt dit keer nu eens wel terecht. Er zal dit jaar een andere wind door A.F.C. waaien. Er zal alleen gevoetbald worden door spelers, welke toonen een waardig A. F. C.-er te zijn. En mochten er nu toch nog onverhoopt spelers bij zijn, welke ons in den steek laten, welke zich toch niet aan hun belofte houden, dan zal de Trainingscommissie geen moment schromen, doch deze spelers onherroepelijk van het spelen in hoogere elftallen uitsluiten. Deze maatregel is bij A. F. C. reeds dikwijls voorgenomen, doch nimmer ten uitvoer ge bracht. In het komende seizoen zal dit echter niet het geval zijn. Wie niet geheel medewerkt, wordt uit- qesloten, zonder pardon. Op deze wijze zal slechts gevoetbald worden door spelers, welke iets voor A. F. O. over hebben, en daarmede zal en moet het lukken. Ik wil hier nog even in het kort aangeven, op welke wijze geoefend zal worden: Tom Bromilow heeft die spelers uitgeko zen, waarvan hij het meeste resultaat ver wacht. Deze spelers zijn in twee groepen verdeeld: Groep I zal iederen Donderdagavond oefenen, te beginnen met Donderdag 9 Juni aanstaande. Groep II zal iederen Woensdagavond oefenen, te beginnen met Woensdag 15 Juni aanstaande. Voor de Junioren en Adspiranten zal nog een speciale training gearrangeerd worden, welke nader wordt bekend gemaakt. In de zomermaanden wordt lichte athletiek beoefend, benevens baloefeningen. Ons derde veld wordt geheel als oefen- veld ingericht. Op welke wijze de wintertraining zal ge schieden, zal nog nader worden uitgewerkt. De training staat geheel onder leiding van Tom Bromilow, welke door de leden van de Trainingscommissie (Groep I) en Sub- Commissie (Groep II) geassisteerd zal worden. Tom Bromilow is nu een jaar bij ons, is ingewerkt, kent nu het materiaal. Hij heeft nu de verzekering gekregen, dat alle spelers totaal met hem zullen medewerken, en hij moet er nu in slagen behoorlijk geoefende elftallen in het veld te sturen. Ongetwijfeld zullen onze resultaten in het komende seizoen beter zijn. De spelers heb ben hun enthousiasme getoond: de spelers willen nu medewerken. Fijn, kerels, zoo moeten wij beginnen en zoo zullen wij het volhouden. Wij zullen nieuw leven in de oude A. F. C. blazen. Wij gaan ongetwijfeld een prettig seizoen tegemoet, en het succes zal komen, daarvan ben ik overtuigd. Wij spreken af. wij werken mee, Voor onze club, de A. F. C.l WILLY BRUSSE. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 9