Training 1932-33 J. LÖHLE SÖHNE Geen slap gedoe meer I In ons laatste jaarverslag heb ik, nadat ik het engageeren van Tom Bromilow had gejubeld, den volgenden zin neergepend: Mislukt de training dit jaar toch, tenge volge van gebrek aan belangstelling, dan kunnen wij gerust inpakken, A. F. C. met goed fatsoen likwideeren, voor wij op sma delijke wijze in den modder worden getrapt en vergeten." En nu zijn wij precies een jaar verder. Resultaat droevig, training practisch mis lukt. Tenminste, wat het eerste elftal betreft. En dat is hoofdzaak, want met de resultaten van het eerste elftal valt of staat een club. Bijna" waren wij wederom in den mod der getrapt. ,,Weer" moest Charles Lungen uit Londen overkomen om de goals te pikken. ,,Weer" hebben wij een kampioensfeest gehouden, omdat wij niet op de onderste plaats waren aangeland. Werkelijk, het is zielig, dat wij het moeten toegeven, maar de training is verleden jaar wederom grootendeels mislukt door gebrek aan belangstelling. Ongelooflijke slappelin gen zijn wij toch geweest, over de goedwil- lenden niet gesproken. Wij hebben 'n trainer, een gezellig veld, een prima verlichting, warme douches, maar niet komen trainen. Drie jaren achtereen zitten wij reeds half in de derde klasse, drie jaren achtereen zijn wij vol goeden moed begonnen, hebben wij veel beloofd maar verschrikkelijk weinig ge daan. Maar dat wordt nu anders. Wij zullen een streep zetten onder het verleden, ten minste wat onze rampzalig uitgevoerde training en droevige resultaten betreft. Wij zullen geheel opnieuw beginnen, maar wij zullen niet alleen goed beginnen, doch ook goed eindigen, niet meer op de helft van de reis inslapen. Zooals bekend, heeft zich een Trainings commissie gevormd, welke tot doel heeft een systematische training te organiseeren, welke ons spel zal verbeteren, zoodat wij, en dit is nummer één, een eerste elftal zullen krijgen, dat zich in de tweede klasse be hoorlijk zal handhaven. Doch niet alleen het eerste elftal zal moeten trainen, maar ook de verdere elf tallen. Wij moeten een groot aantal goed ge trainde spelers krijgen, die de kleuren van onze oude club met succes kunnen verdedi gen. KLEEDERMAKERS TEL. 3484-5 KEIZERSGRACHT 480 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 8 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 8