LIKE REAL CHAMPIONS. „Dons" Great Win over Wycombe. Isthmian League. Wimbledon, 3 (Solly, Lungen 2); Wycombe Wanderers, 0. Special by ,,Bee The „Dons" played like real champions on Wednesday-evening when they received Wycombe Wanderers at Plough-lane. The result of this match will have a vital bearing on this season's championship, and as the „Dons" won they must be considered well in the running, seeing that Dulwich Hamlet conceded two points in their game with II- ford. Wycombe, who have been regarded by their supporters, as second favourites to the Hamlet, were able to field their strongest team for the third match in succession, but Wimbledon had to make two changes. Cur- now was unable to turn out, and Baird came in at left-back to partner Gregory. Hopkins had not recoverd from his inury, and Solly partnered Potter, and Lungen, the Dutcn player, played inside-left. Solly and Lungen scored the goals, the latter getting two of them, and \Vimbledon were full value for their victory after a splen didly contested game. It was a thrilling con test from start to finish, and considering the heavy going the football was extremely clever. Velen zullen het bij het vernemen van dit opmerkelijk succes dubbel jammer vinden, dat A.F.C. en „überhaupt" het Holland- sche voetbal niet of zeer moeilijk meer van Lungen's bijzondere eigenschappen kan profiteeren. Ik hoop echter, dat vele jonge spelers er een voorbeeld aan zullen nemen, want geloof maar gerust, dat Lungen zich terdege voorbereid, „geconcentreerd" heeft om zijn spel in luttele weken zóó effectief op te voeren. En dat alleen voor zijn eigen vol doening, ter bevrediging van zijn wensch om zijn spel zoo goed mogelijk te spelen, het ideaal van den amateur-voetballer. Hoeveel te meer moeten dus onze spelers aanleiding hebben om zich dezen zomer gron dig voor het komend seizoen voor te berei den, waar met de persoonlijke voldoening, welke in beter spel gelegen is, tevens de toe komst van onze club ten nauwste verband houdt. Liefde voor je spel, liefde voor je club, ziet daar de beide motieven, welke jullie dezen zomer geregeld naar de oefenavonden moeten drijven. De opkomst der spelers op de beide avon den, waarin namens de Trainingscommissie in groote lijnen het werkplan voor de zomer- training uiteengezet werd, overtrof de ver~ wachtingen. Wanneer de opkomst te zijner tijd even talrijk blijft, dan zullen we onge twijfeld tot de lang verbeide betere resul taten komen. Tot 8 Juni blijft ons veld gesloten, doch Woensdagavond 8 Juni beginnen we. De f; spelers ontvangen tijdig bericht wie op Woensdag 8 Juni en Donderdag 9 Juni des avonds op het nader vast te stellen uur in voetbaltenue èn precies op tijd worden verwacht. Voor de overige spelers zal de in- deeling nog nader plaats vinden. Op het oogenblik heb ik over de training verder niets te zeggen dan: slaat geen avond over, hebt vertrouwen in Bromilow en de Trainingscommissie, volgt hun leiding en zorgt vooral, dat iedere oefening, hoe schijn baar eenvoudig ook, met volle animo en in spanning gedaan wordt. Al ben ik dan ook voorloopig over de training zelf uitgepraat, over het trainings fonds moet ik het toch nog even hebben. Nu de oude toezeggingen afgeloopen zijn, s"ak' Willy van den Brink naar nieuwe. Ik herhaal nog eens: zelfs de kleinste maandelijksche bijdrage, de meest bescheiden gift ineens is welkom. Had v. d. Brink onder zijn maande lijksche bijdragen niet een van één kwartje? Dit girobiljetje kwam altijd precies op tijd en ik kan u de verzekering geven, dat deze be scheiden maar trouw bijdrage bijzonder ge waardeerd werd. Mag ik op navolging van dit voorbeeld rekenen? Laat je niet door valsche schaamte weerhouden, maar 9ee^ wat je missen kunt, daaraan hebben we meer dan aan royale toezeggingen, welke tever geefs op uitvoering laten wachten! Op Zaterdag 11 Juni a.s. zal onze Jaar- lijksche Algemeene Vergadering gehouden worden. Het zou voor Van den Brink bijzon der prettig zijn, indien hij dien avond reeds een flink totaal aan stortingen en toezeggin gen kon vermelden. Stel dus uw remise of briefje niet uit! Van de vergadering gesproken, het is altijd een slechte gewoonte van den doorsnee- A.F.C.-er geweest, om de jaarlijksche ver- - 3 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 3