A. F. C. LIED. (Wijze: Das muss ein Stück von Himmelsein). I. Wat was er dit jaar weer met A. F. C. 't Wou weer niet lukken, 't Verloor met stukken. Al werkte ieder ook hard genoeg mee, 't Bleef steeds maar krukken Bij A. F. C. Refrein. Maar ook al gaat het soms niet goed, Niemand van ons verliest den moed. Opgewekt, moedig, blij van geest Is onze club altijd geweest. En daarom zinge ieder mee: Hup A. F. C.! Hup A. F. C.! Lang leve ons old A. F. C. Driewerf hoezee! Driewerf hoezee! II. Maar Mister Bromilow trainde ze ras. Dank zij dit trainen En 't Elftal zijn beenen, Bleven ze net nog in de 2de klas. Dank zij die ééne Die er steeds was. Refrein. III. D' elftalopstelling was zuiver en klaar. Reuze goed is-ie, Die Sub-Commissie. Kampioen zijn IV en V nu dit jaar. 't Was met permissie, goed voor elkaar. Refrein. IV. 't Reunisten-diner zorgt steeds goed voor je maag. Slangenbezweren, Onder 't dineeren. Maar waar blijft de Redsband? Dat is een vraag Door alle heeren Gesteld vandaag. Refrein. KAMPIOENSLIED A. F. C. IV EN A. F. C. V. A. F. C. I is dikwijls reeds bezongen, En wil ik nu mijn hulde eens gaan bie n Aan de kampioenclubs, welke hedenavond Wij zoo genoeglijk in ons midden zien. En dol gelukkig, vol vreugde en pleizier. Bezing ik nu A. F. C. V en IV. Gerrit Struys is als doelman geboren, De tegenpartij kan nooit scooren. Hij commandeert, het is fataal, Precies zoo'n oude generaal. Lalalalalalalalalala. Komt, zingt thans allen mee: Hup-hup-hup-hup A. F. C. En Nonnekens als ijverig rechtsbacky. Stond hij in het drielattig hekkie, Kon er wegens zijn comfort Geen enkele bal vast meer door. De linksback, dat is onze Fokke, Op het veld slaat hij zeer zelden bokken. Ik wed, de voetbal hij verkies' Boven een kantoorkruk bij Blaufries. En Bonkink, ja kijk, maar daar is-ie. Werd gekozen door de Voetbal-Commissie En speelde voor den A. V. B. Als rechtshalf, wat doe je er mee. En Adelbert Horn als de captain, Zorgde steeds dat zich allen erg repten. Roept onze club steeds vooraan Evenals mijn pelikaan. En Langevoort reist in die dingen Gebruikt in de behangersvakkringen. Zijn klanten doen zijn wil En bij A. F. C. is hij de spil. Nu wil ik nog wat zeggen van Mieghout. 'k Weet niet of hij rookt of tabak kauwt Of hij zingt of kan fluiten, Maar hij speelt voor rechtsbuiten. Er is een mannetje bij de GemeenteCentrale Die men vroeger als keeper kwam halen. En nu speelt hij algemeen Als rechtsbuiten; het is Jan Veen. Geen betere kon men ooit benoemen Als centerfor is Meyer te roemen. Hij hoopt slechts op één ding: De oude plaats van Vissering. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 12