Doting op den linkervleugel zwenkte steeds goed naar binnen, waardoor hij een mooi doelpunt maakte, v. Leeuwen wist ook een doelpunt te maken en werkte hard. Haal- meijer speelde een pracht partij, plaatste steeds naar links- en rechtsbuiten, maakte zelf twee doelpunten en stelde Dieperink en v. Leeuwen in staat den bal van de lat en paal in het net te deponeeren. Dieperink viel niet op, maar speelde toch een verdienste lijken wedstrijd. Bijl had de lastigste taak van allemaal tegen den linksback van T.D.O., die zeer goed speelde. A. A.F.C.-adsp. bT.I.W.-adsp. 22. A.F.C. speelde haar laatsten wedstrijd tegen het tamelijk sterke T.I.W. De A.F.C.- ers speelden over het algemeen een goeden wedstrijd, maar v. d. Kruijf blonk daar wel boven uit. De backs speelden goed, hoewel de rechtsback eenige zwakke momenten had. Kips had het zeer zwaar tegen den linker vleugel van T.I.W.maar kwijtte zich goed van zijn taak. Bontjema had nog last van enkel, maar verdeelde het spel goed. Van der Schilde was de zwakste van het elftal, maar had gelukkig den steun van Havelaar. De voorhoede was goed, hoewel het samen spel niet wilde vlotten. Haalmeijer speelde als altijd een goede partij, hij had echter pech met een pracht schot tegen de lat. Van Leeuwen zorgde weer voor een keurige goal en zette goed door. Bijl speelde weer zeer goed. Dieperink wist nog gebruik te maken van een mistrap in de T.I.W.-achterhoede, wat ons den gelijkmaker bezorgde. A. LAAT JE ELFTAL NIET IN DEN STEEK. Het gebeurt den laatsten tijd meermalen, dat een A.F.C.-elftal niet volledig opkomt, wat hoofdzakelijk is te wijten aan het feit. dat de 2de, 3de en 4de invaller positief niet opkomen (de goeden niet te na gesproken). Ook bestaat er een categorie van spelers, die zegt: het terrein ligt te ver weg, ik schrijf dat ik pijn in mijn buik heb. De 2de soort zegt: Het terrein ligt zóó ver weg, ik heb Zaterdagavond een fuif, ik ga niet. Afschrijven is niet noodig, want er zijn toch invallers genoeg. Zulke gevallen komen meestal voor aan het eind van de competitie, of in bekerwed strijden, waarbij geen degradatie of kam pioenschap meer op het spel staat. Als men dan bedenkt, dat een adspiran- tenelftal de laatste drie wedstrijden met 10 man opkomt, terwijl er minstens nog 10 spelers zijn, die graag willen spelen, laat men dan strengere maatregelen nemen en zoo'n speler voor 2 wedstrijden schrappen. Ook spelers, die zeggen: het was zulk leelijk weer, hebben geen geldige reden, daar 's Zondagsochtends om 9 uur door de radio wordt omgeroepen, welke velden zijn afge keurd. In de sigarenwinkels wordt van 9 uur af ook hetzelfde bekend gemaakt. Dus spelers, laat je elftal niet in den steek of schrijft op tijd af en om een geldige reden. MEDELIJDER. „HAAST" IEDERE A. F. C.-ER ROOKT SAFFIAANTJES. Schaffiaantjes vóór het eten, Schaffiaantjes na het diner, Schaffiaantje, ons sigaartje, Stemt haast iedereen tevree! Schaffiaantjes in den zomer, Schaffiaan in wintertijd, Schaffiaantje, ons sigaartje, Bij haast iedere gelegenheid! Schaffiaantjes bij het naar bed gaan Schaffiaantjes 's ochtends vroeg, Schaffiaantje, ons sigaartje, Nooit krijgt men daarvan genoeg! Schaffaantjes vóór den wedstrijd, Schaffiaan bij iedere goal, Schaffiaantje, ons sigaartje, Dat blijft ons modern parool! „Schaf-ze-aan", die Schaffiaantjes, Beveelt immers Schaf-ons-aan. Schaffiaantje, ons sigaartje, Daarvoor laat je alles staan! 'k Bedoel dit niet als een reclame Voor een Saffiaan-fabriek, Alleen zeg ik maar: ons Schaffiaantje Is mij uiterst sympathiek! H. EVERSHARP. Amsterdam, 19-4-'32. CRICKET. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. In de op 20 April gehouden Jaarverga dering werd het Bestuur als volgt samen gesteld: - 9 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 9