hetzij veel keeren meespeelden dit seizoen, hartelijk dankzeggen en ben overtuigd, dat het meerendeel op een even prettig voetbal jaar terugziet, als dit met mijzelf het geval is. Intusschen hebben we nog eenige clubs vriendschappelijk" aan onzen zegekar ge bonden, n.l. Electra (4de klasser) met 100, Zeemeeuwen uit (No. 2 3e klasse) met 64 en Swift thuis (No. 2 4e klasse) met 53. Ondanks wijzigingen door verhindering, blessures, etc., toch nuttige wedstrijden en een aanbeveling om het aldus nog een viertal weken voort te zetten en een volgend sei zoen tijdig op dezelfde wijze te beginnen. Spelers als Langevoort, Bonkink, Stallmann. en ongetwijfeld nog enkelen, kunnen dan tijdig genoeg inspelen en in de omgeving ge wend raken om een serieuse kans te maken voor een der hoogste elftallen. Thans rest ons nog deelname aan een extra-competitie van den A.V.B. voor Reserve K.N.V.B.-elftallen en de serie-wed strijden van Electra, waar wij met het 2de uitkomen in de eere-afdeeling tegen S.D.W., met als verdere deelnemers o.a. Volewijkers, Amstel, Blauw-Wit II, enz. SPELER. TRAININGSFONDS. Zooals gezegd, is het Bestuur het met Bromilow eens geworden over verlenging van het contract. Het Bestuur verheelt zich niet, dat in dezen tijd van voortschrijdende depres sie, de moeilijkheden voor het bijeenbrengen der benoodigde gelden steeds grooter zullen worden. Waar echter Bromilow zich thans ingewerkt heeft, ons materiaal met al zijn fouten kent en zich aan de Hollandsche op vattingen heeft leeren aanpassen, zou het oneindig jammer zijn, indien wij hem nu moesten missen. Juist nu, met onze nieuwe plannen om de training niet aan den trainer alleen over te laten, doch om ze zelf mede ter hand te nemen! Onder deze omstandigheden besloot het Bestuur het risico voor de financieele zijde te dragen, overtuigd dat zijn vertrouwen in de offervaardigheid onzer leden niet be schaamd zal worden. Ware het niet dat enkele leden wel toe- zegging deden, doch met de vervulling hun ner beloften, resp. met hun knaakjes, in ge breke bleven, dan zouden de kosten voor het afgeloopen contractjaar geheel gedekt zijn. Helaas bleek ook hier weer, dat zeggen en doen twee zijn. Ik vlei mij met de hoop, dat deze opmer king den wanbetalers alsnog aanleiding geeft, hun woord gestand te doen. Tevens doen wij dan weer een hernieuwd beroep op uw offervaardigheid. Het aantal bijdragende leden was tot nu, in vergelijking tot ons totaal ledental, heel gering. Bij de gewijzigde omstandigheden moet dit anders worden. Iedereen moet er iets voor over heb ben. Zelfs de kleinste maandelijksche bij drage, de meest bescheiden gift ineens is welkom. De H.H. Bessem en Brusse, doch vooral Willy van den Brink, de penningmeester, hebben zich zeer veel moeite gegeven de duiten bij elkaar te brengen en te incassee- ren. Zij verdienen daarvoor ons aller grooten. zeer grooten, dank. Gij kunt het beste van uw waardeering blijk geven, door Willy v. d. Brink spoedig een bijdrage te sturen of hernieuwde toezegging te doen. Om van het achterstallige maar niet eens te spreken! 21 April 1932. I. H. GALAVAZI. MIJN ZOON. Zie, hoe rustig slaapt hij, na een druk ken dag met teddybeer en blokkendoos! Wangen rood als een pioen; twee honnige vuistjes gebald. Moeder en ik staan gebogen over zijn bedje, een zonnig gevoel in ons hart. Wij weten zeker, trotsch zullen wij op hem zijn als hij groot is; hij zal goed leeren en een fijne jongen worden. Hij zal veel vrienden hebben, want zijn hart is goed en warm voor ieder die zijn spelletjes meespeelt. Hij zal ook een sportman worden; kijk zijn stevige body maar aan. zijn rappe be wegingen! Hij houdt nu al van voetballen; zijn gummibal is zijn liefste speelgoed. Net als ik zal hij lid zijn van A.F.C.; zijn best doen voor zijn club in spannenden strijd En ook tegen mijn jongen zal geblèrd worden: „Schop die kale neit se poute stuk!" W. M. HOE KOMEN WIJ TOT EEN KERN VAN GOEDE SPELERS? Het is m.i. wel duidelijk, dat de wijze, waarop de laatste jaren onze spelers geoefend worden, niet beantwoordt aan redelijk te stellen verwachtingen. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 6

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 6