Aber das war' doch zu schön, und es ist auch nicht wahr! Een kei van een schot!!!! Maar dan meters er naast, We herstellen ons spoedig, we zijn niets verbaasd. Nu volgt een gevecht, vlak voor ons doel, Een gekraboel van beenen, maar Peters blijft koel; Hij staat gebukt en zoekt dreigend den bal, Hij springt, en grijpt hem nog net in zijn val. Ons hart dat stond stil, maar het klopt nu weer door, We vinden het sof, en we mop'ren in koor. Maar ook komen er momenten, dan voelen w'ons groeien! Dan wordt er gespééld!! Het publiek hoort men loeien. Samenspel zien we, en de wil om te winnen, Gewerkt moet er worden, we zijn nog niet binnen; Een goal moet er komen, het moet en het zal: Tonny die pilt, en de goal is er al!!! Is het heusch waar? en is het geen geintje? Maar nee, alles juicht, plus Waayer langs 't lijntje. Wat zoo'n goal al niet doet! Het gejuich houdt niet op, M'n buurman tik ik van plezier op z'n kop, 't Bestuur éét sigaren, kijkt lachend in 't rond, Willy steekt z'n sigaret verkeerd in z'n mond. We vuren ze aan, en een ieder doet mee: Vooruit dan toch jongens, vooruit A. F. C,! Zoo stijgen de kansen, en dalen ook gauw, Hoe z' ook degradeeren: wij blijven trouw!! Wij trotseeren de kou met een jas om de beenen, En hebben ondanks dit nog bevroren teenen. Speelden ze sof, dan moeten we troosten. Maar winnen of niet, wij gaan mee proosten!!!! EEN AANGETROUWDE. GEMOEDELIJKE PARTIJTJES. Belofte getrouw kom ik nog even terug op het afgeloopen seizoen, om daar nog een paar beschouwingen aan vast te knoopen. die misschien kunnen bijdragen tot een klein steentje in de goede richting voor onze club. Als ik dan zoo den eindstand bekijk, dan valt me op, dat behalve een verdienstelijke 5de plaats, dit jaar ook de score zeer goed te noemen is (46 voor en 49 tegen). Vooral in gemaakte goals is dit lang niet slecht, als ik constateer uit de ranglijst, dat we na Ajax II, Z.F.C. II en H.F.C. II dan juist gelijk volgen met Blauw Wit II. De tegenscore acht ik eveneens bevredigend, daar alleen de vier boven ons geplaatste clubs, plus E.D.O. II, deze cijfers beter hebben. Al met al het beste, wat we in onze vijf jaren in de Reserve 1ste klasse hebben bereikt. Om dan de scores terug te brengen tot daar, waar ze vandaan komen, n.l. uit de spelers, dan is er aanleiding te zeggen, dat er in ons half jonge half oude goed, iets goeds schuilt. Keeper Peeters heeft reeds zijn promotie gemaakt, terwijl diverse backstellen hebben „dienst" gedaan dit seizoen, o.a. SmitsBreedveld; Fürstnerv. Nek; Strad- meyerNesenberend; P. Bos in eenige com binaties. In de halflinie moet het in de eerste plaats opvallen, dat terwijl we een volkomen ongeroutineerde knaap, n.l. Buising, voor de belangrijke spilplaats van meet af aan hebben opgenomen, toch op een goed resul taat kunnen terugzien. Buising mag zeggen, hierin zijn werkzaam aandeel te hebben ge had en het hem zelf zeker een voldoening moet zijn het in 1931-'32 zoover te hebben gebracht. Al is het niet een mannetje, die in alle opzichten altijd reden tot tevredenheid geeft en al blijft er dus veel ,bij te schaven" over, toch houdt het een belofte in. Van de kanthalfs speelden Uiterwijk aanvankelijk en later Willy Neseker de beste rol. Met be- heersching van de laatste in het eerste als hij als regel in het 2de demonstreert, dan zie ik wel wat goeds voor hem voor 1932-'33. Uit de voorhoede hebben het leeuwen aandeel der goals voor zich opgeëischt Dijk huis (in een zeer beperkt aantal wedstrij den), voorts Meijer en Löhle; met de beide vleugelmannen Waayer en v. Nek steeds een vrij behoorlijke combinatie vormend, zonder nochtans tweede klasse fahig te worden of perspectieven hiervoor te openen. Daarvoor moet op den duur meer te ver wachten zijn van Daan Ellens en misschien van linksbinnen Theo Nigtevegt. Vooral deze laatste plaats heeft wel zeer veel varia ties dit seizoen ondergaan. Gewoonte getrouw wil ik hier van deze plaats ook zeker allen, die hetzij weinig, 5 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 5