G. J. EILERS Co. voorkomen had. Ik schreef reeds in het begin van mijn verslag, dat de weergoden niet met ons waren en zoo gingen in de maand Mei 2 wed strijden verloren door regen en juist op dagen dat de tegenpartij, V.O.C. en „Her mes", onvolledig was opgekomen. Volledigheidshalve wil ik nog opmerken, dat Oliver vaak gehandicapt werd door het late, in vele gevallen te late, afschrijven. Dan moest hals over kop naar een invaller ge zocht worden, het ging er dan niet om, wie, als er maar een lid was, dat mee naar buiten wilde trekken. „Het oude liedje, dat altijd hinderlijk nieuw blijft." Ook een aanvoerder maakt van te voren plannen, en deze plannen zijn natuurlijk vaak in duigen gevallen. Het geeft maar geharre war en misschien onaangenaamheden om al de feiten op te sommen wanneer dan deze, dan die speler verhinderd was uit te komen. Laat ik het kort maken, die onaangename periode uit 1931 snel vergeten (dit geldt in- tusschen ook voor alle andere elftallen!!) en een beroep doen op allen om zich zooveel mogelijk beschikbaar te houden voor zijn elftal in dit komend seizoen. Verloren werd van H.C.C. I, van V.R.A., van V.O.C. (met innings), van H.D.V.S., V.V.V., Rood en Wit en P.W.; terwijl ge wonnen werd van „Haarlem (met innings) en van P.W. te Enschede, terwijl de matches tegen V.O.C., H.D.V.S. en H.C.C. II ver regenden. Dat wij genoegen hadden te nemen met drie thuiswedstrijden van de 6, geduren de de maand Mei, was al even erg als dat het programma voor onze club stilstond van 5 Juli tot 26 Juli en van 27 Juli tot 23 Aug. Ik heb reeds in „De Schakel mijn mis noegen hierover geuit, ik wil het hier niet herhalen. Wij zullen maar denken „gedane zaken nemen geen keer", maar dat voor dit seizoen beter opgelet zal worden, die zeker heid kunnen wij u wel geven, al is een beroep DRAAISTROOMMOTOREN E. M. F. „DORDT" DE GOEDE HUF op de vaststelling der data in 1931 natuurlijk gedaan. Vermeld ik nog dat Piet Sanders tegen Haarlem I te Amsterdam de eerste honderd voor A.C.C. in de eerste klasse scoorde, Harry Prent tegen P.W. te Amsterdam op cover-point fielden liet zien, zoo weergaloos knap, zoo ik zelden op de Hollandsche vel den heb zien fielden; Jo Bornemann tegen V.R.A. in het Stadion een bijzonder knappe bowling-prestatie leverde, waardoor een vol ledig V.R.A. voor onder 100 runs werd uit gegooid en Oliver tegen P.W. te Enschede één zijner grootste bowling-prestaties lever de, dan meen ik de allervoornaamste feiten te hebben gememoreerd. De aanval is en blijft in A.C.C. I een zwak punt, Piet San ders is iets te duur, bovendien is het niet gewenscht, met het oog op zijn batten, hem veel te laten bowlen, terwijl, al zijn sommigen het niet met mij eens, mijn meening is, dat te weinig van F. Riechelmann als bowler ge bruik is gemaakt. Van de friendly games, die het eerste speelde, werden drie matches verloren, tweemaal tegen „te Werve" en eenmaal voor het Koopmansbat tegen V.R.A., terwijl 2 matches gewonnen werden, tegen de „Fijfes" uit Rotterdam en tegen de be manning van den Engelschen kruiser „York". Deze laatste match kwam door bemiddeling van de heeren Sanders en Oliver tot stand. De hard geslagen century van Piet San ders tegen de „York' -bemanning was een waardige demonstratie van „bright" cricket. Ik heb in „De Schakel van Februari 1932 alle gemiddelden en standen gepubliceerd, aan mijn jaarverslag heb ik thans de cijfers gehecht, zoodat u mij het voorlezen daarvan wel wilt besparen. Het zou voor u trouwens ook maar te eentonig worden. Ik dien echter nog wel te vermelden, dat A.C.C. I op de 7de plaats eindigde en de vereenigingen P.W.. Haarlem en H.D.V.S. onder zich liet. Een knappe jongen, die mij weet mede te Kal verstraat 43 - Telef. 35543 A.F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien In divers* kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondnrednctie De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers Postbox 811, Amsterdam - C., Tel. 31208 A.F.C .-ers, begunstigt onze adverteerders! - 14

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 14