KRABBELS VAN DE REDACTIE. Zuster Anna, ziet gij nog niets komen?' ,,Wat meent gij broeder; aan gindschen ho rizont zie ik Willy v. d. Brink naderen met een kwitantie voor z'n trainingsfonds. En sluipt daar geen belastingincasseerder rond? „Zwijg, verschrikkelijke: ziet gij den post bode nog niet komen?" „Neen; ja, toch, ik zie hem, doch hij pas seert onze stulp!" „Alzoo wéér geen copy voor de Schakel!" snikt de radcteur en gaat strompelend naar de huiskamer, om de krant met z'n stimulee- rende en opwekkende berichten over Lind bergh's kind, de moord in de Majella-kerk, de rubberrestrictie en zoo voort te zetten Jaap van Nek grijnst; de brave heeft de administratie over het blad en de finantieele- leiding en z'n zwarte ziel zal zich pas verheu gen, als we uitkomen met 7% pagina adver tenties en op de resteerende pagina een vermelding van de overwinningen van ons tweede elftal. Neen Jaap, dat nooit; dan nog liever een blanco-Schakel met als eenige headline: „Dank zij de geweldige medewerking en het ontroerende medeleven van onze clubleden komen wij met een onbedrukt nummer!" Enfin, er komt toch wat in en, dit moet ik mijn „Muette de Portici" zwijgende mede werkers toegeven aangezien er bijna geen actueele copy is, gaan we dan maar een beetje van de hak op de tak. Alsdat het dan weer een seizoen geweest is! Dat het zoo leuk begon met prima spel in den A.R.O.L.-beker en tegen E.D.O. en dat het toen weer zóó grandioos knudde gewor den is, dat we Charles weer uit Londen moes ten laten komen. Zouden we voortaan maar niet de zaak omdraaien en Charles in het be gin van het seizoen laten komen? Charles heeft dan het groote voordeel van het nog goede weer en allicht hebben we dan in No vember zooveel punten, dat we de tweede helft van het seizoen ook nog eens voor ons genoegen kunnen spelen. En laat het nu de laatste jaren voor de spelers niet zoo leuk geweest zijn, wij, op de tribune, hebben ons plezier óók wel opgekund. Ziet hier de zenuw-explodeerende eind- race van ons brave eerste: Maart 1929. Behouden voor de 2de klasse in den 17den wedstrijd: A.F.C.Hollandia 5—3. Maart 1930. Behouden voor de 2de klasse in den 17den wedstrijd: A.F.C.Velox 10. Mei 1931. Behouden voor de 2de klasse in den 20sten wedstrijd: A.F.C.Hollandia 2—1. Februari 1932. Behouden voor de 2de klasse in den 17den wedstrijd: A.F.C. Zandvoort 10. De werelden zenuwen, hartverzwikkingen en onnette taal, die in deze eenvoudige op somming vervat zijn, spotten met iedere be schrijving. Eén ding heeft 1932 ons gebracht. Een be sluit van het seizoen. Vroeger ging men na afloop van den beslissenden strijd naar huis of niet natuurlijk. En tegen het midder nachtelijk uur ontmoetten eenige ronddolende nomadisch aangelegde troepen A.F.C.-ers elkaar some where in de binnenlanden. Dat was dit jaar anders: Allen bij elkaar in „de Kroon"; iedereen in een feeststemming en voelende de band, die ons A.F.C.-ers bindt. Over band gesproken, maar dan in de Engelsche uitspraak, is het nu niet mogelijk, die band te doen herleven? We hebben in Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit. die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop! 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 7