Een van de groote factoren, die ons het kampioenschap deden behalen, is ook de goede geest, die er in ons elftal heerscht, en de goede verstandhouding tusschen de spe lers onderling. Nooit heb ik een wanklank gehoord, al zei men elkaar dan ook al eens de waarheid, het geschiedde altijd onder goede leiding. Al met al hebben we een pret- tig seizoen achter den rug en hebben we steeds met pleizier gespeeld. Onze beide backs Thijen en Stroobach altijd even soliede, de tweede rustig en kalm, de eerste geaccompagneerd door zijn eigen stemgeluid. De middenlinie bestond steeds uit Back, Blindeman en Stradtmeijer. Back, de tacti cus, soms een beetje langzaam, maar dat komt door zijn buikje, trainen John, of mis schien kan je ergens goedkoop een punkt- roller op den kop tikken. Blindeman de eeuwig harde werker van begin tot eind, gelukkig kan je het volhouden, hoewel je het ook met wat minder loopen, maar beter en harder plaatsen af zou kunnen; in de verdediging altijd een groot struikelblok. Stradtmeijer juist het tegenovergestelde, zijn lange passes en zijn voor het vijandelijk doel geplaatste ballen, waren altijd een groote bedreiging. Onze voorhoede met Nijhuis, Reijinga, v. Erp, Senff, v. Koperen, was zeer pro ductief en snel. Nijhuis en v. Koperen snel, met goede voorzetten. Dit had v. Koperen voor op H. Nielsen, die ons het eerste deel van het seizoen geholpen heeft, en dus ook een groot deel in het kampioenschap heeft, hij maakte echter niet genoeg gebruik van zijn snelheid, en zijn voorzetten waren vaak te kort. Een groote fout van Nielsen was echter, en dit is de hoofdoorzaak waarom hij vervangen werd door v. Koperen, dat hij, hoewel we het kampioenschap voor oogen hadden, er niet voor zorgde eiken Zondag in de beste conditie op het veld te komen, doordat hij o.a. vaak Zaterdagsmiddags een wedstrijd ging spelen. Ons binnentrio heeft wel bewezen goals te kunnen maken, vooral natuurlijk onze midvoor, hij heeft het leeuwenaandeel op zijn naam staan, hoe wel het aantal van Tjerk er ook wezen mag. Senff maakte er zelf minder, maar schiep verscheidene kansen en vormde een vlotte wing met v. Koperen. Ons totaal aantal doelpunten werd bij elkaar geschopt door v. Erp 30 Reijinga 19 Senff 5 Nijhuis 4 Woltjer 3 Nielsen 2 Verhaeff 2 Back 1 Mieghout 1 terwijl ons 5 doelpunten cadeau werden ge geven door N.V.C. Ons doelgemiddelde is tenslotte qewor- den 72—23. Het is nu zaak dezen zomer flink te gaan trainen en er voor te zorgen, het volgend seizoen een goed figuur te slaan, zoo'mo gelijk een herhaling van het laatste, of al thans trachten één der bovenste plaatsen op de ranglijst te bezetten. De eindstand der vier hoogstgeplaatsten was: A.F.C. V 16 D.W.S. V 16 L.O.C. II 16 Fit II 16 SALRODEB. 13 1 2 27 12 2 2 26 10 3 3 23 6 6 4 18 A.F.G-ers, begunstigt onze adverteerders! 6

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 6