G. J. EILERS Co. onze fouten. Gebrek aan tempo door onvol doende balcontróle, snelheid van handelen en meeleven in het spel. Nu en dan zag men een goed bedoelde poging om samenspel op te bouwen, doch door onzuiverheid en ge brek aan tempo faalden deze pogingen. De Spartanen deden hun best. Enthousiasme vergoedde meestal, wat men door onbehol penheid te kort schoot. De oude Walst speelde nog als vroeger een solide full-back partij, al werd hij soms op verbluffende wijze door Charles in de luren gelegd. Een hard werkende, harde en daarom nuttige spil, alsmede een nuttige rechtsbuiten, die zonder „franje" spelende, elke gelegenheid benutte om den bal goed voor te zetten, ziet daar de lichtpunten bij onze oude rivalen en ex- eerste-klassers, wien wij veel succes in de hun wachtende zware degradatiewedstrijden toewenschen. 28 Maart 1932. I. H. GALAVAZI. ONS VIJFDE ELFTAL KAMPIOEN. Met dit citaat doel ik niet zoo zeer op het afgeloopen seizoen, doch op de laatste drie jaren, want ook de vorige twee jaren hadden we tot den laatsten of den voor- laatsten wedstrijd een zeer goede kans, doch steeds ging deze teniet door onvolledigheid tengevolge van de zomersporten of de schoolwedstrijden. Dit laatste seizoen echter zijn we er schijnbaar makkelijk aan geko men, ik schrijf schijnbaar, want, let wel waarde lezer, om dit resultaat te bereiken, hebben we niet één enkele keer, doch het heele seizoen eiken Zondag weer, hard moeten werken of althans er voor moeten zorgen in goede conditie te zijn. Om dit te bewijzen, verwijs ik naar den eindstand. Zooals de meesten uwer zullen weten heeft het er nog om gespannen of we het kam pioenschap zouden behalen en dat terwijl er het heele seizoen toch slechts twee wedstrij den werden verloren. Daar velen denken, dat we het kampioenschap cadeau gekregen hebben, wil ik dit tegenspreken en zelfs be weren, dat het voordeel dat Vrouwe For- tuna ons bracht, opgeheven wordt door de vele nadeelen, zooals in de beide wedstrijden tegen D.W.S. Wat betreft dien laatsten wed strijd tegen N.V.C., vind ik het zeer jam mer deze niet te hebben mogen spelen, het kampioenschap was dan op een zoo heel andere manier behaald, want gehaald had den we het, daarvan ben ik overtuigd. Ook was ons elftal dan bij elkaar geweest en hadden we er een gezelligen avond van kunnen maken; we zullen dit echter den eersten bekerwedstrijd, waarbij we volledig opkomen, overdoen. Om dezelfde reden konden we tot nu toe nog geen foto maken, welke echter den eerstvolgenden wedstrijd genomen zal worden. Hoe kwam het, dat we dit kampioenschap behaalden? Wel, door het harde werken van onze spelers, met den wil, in het begin om te winnen, en vervolgens om het kampioen schap te behalen. Jongens, mijn hartelijke dank hiervoor; ook wil ik van deze plaats af hen bedanken die zoo nu en dan ons elftal kwamen completeeren en dus ook hun steentje hebben bijgedragen. Ik wil niet met mijn bedankjes eindigen zonder de dames supporters te hebben gememoreerd; zij kwa men eiken Zondag haar respectievelijke ega's aanmoedigen en hebben dus ook „aan deel in de winst". En last but not least de heeren der Sub-Commissie, die er voor zorg den, dat elke week ons elftal compleet in het veld kwam en wel zooveel mogelijk in de zelfde opstelling. DRAAISTROOMMOTOREN E. M. F. „DORDT" DE GOEDE HUF Kalverstraat 43 - Telcf. 35543 A.F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Godin van het geluk heeft zich, ten lange leste, Erbarremd over 't team der rood- en zwarte veste. De motor voor zwaar werk onder Hoofdvertegenwoordigers Postbox 811, Amsterdam - C., Tel. 31206 Trainingcostuum* voor Athletiek Truien In diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsrednctie 5 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 5