waarin de spelers meer hun spel kunnen ont wikkelen en waar het er niet om gaat ,,er op of er onder". CENTERFORWARD. P.S. De secure voorwaarts: De man, die per sé door de rechterdeur in zijn auto stapt, hoewel zijn stuur aan den linkerkant is, om dat hij anders aan den „offside" kant van den weg is. WE GAAN BEKEREN. De tweede ronde om den N.V.B.-beker brengt ons tegen Assendelft, een derde klas- ser, die dit seizoen verdienstelijk werk deed. De wedstrijd is vastgesteld op ons eigen ter rein, zoodat we moeten winnen om de vol gende ronde te halen. Er is na Zondag begrijpelijkerwijze een reactie ingetreden, maar toch wekken we de spelers met den uitersten nadruk op, om te trachten, dezen kamp te winnen. De beker wedstrijden kunnen een welkome versterking van de kas worden. Gé Bosch heeft nog al eens een „masselige" hand. Stel' je voor, dat we de volgende week loten tegen Ajax of Sparta. Serieus aanpakken, lui! EIND GOED, AL GOED. Dat gaf nog eens een rustig gevoel om al den lóen wedstrijd te spelen zonder gevaar voor de fatale plaats en toch, als u mij vraagt er is alleen maar die mooie spanning als je er bij geïnteresseerd bent. We ondervonden het zelf bij Haarlem II. Ideaal voetbalweer, een prachtveld, een goede stemming, wat wil men nog meer? Een 10 voorsprong wordt verkregen, dien we echter langzaam maar zeker zien veranderen in een 4-1 nederlaag, uitsluitend als gevolg van het feit, dat we ons niet meer met hand en tand behoefden te verdedigen. Al speelden we ook met 5 andere menschen als de week daarvoor, dit behoefde nou neen reden te zijn voor zulk een klinkende nederlaag. Wat erger was is wel, dat onze schoone voornemens om dezen laatsten wedstrijd bui ten Mokum na afloop behoorlijk te vieren, verstoord werden door de afwezigheid van zoovelen van onze cracks. Daarom niet ge treurd, want uit Amsterdam kwam de mede- deeling van een overwinning van het le tegen D.E.C. en we hebben ons naar Royal be geven om daar den inzet te doen voor besluit van het seizoen. Onze laatste thuiswedstrijd, wederom met zeer veel invallers, bracht ons een teleur stellende 54 nederlaag, nadat we nog 7 mi nuten vóór het einde met 42 voorstonden. Een woord van hulde komt hier zeer zeker toe aan Hilversum II, dat, feitelijk met de fatale plaats reeds definitief voor oogen, plot seling de kans zag nog bijtijds in hooger regionen te komen. Aardiger en vlotter ging het in den laatsten competitiewedstrijd tegen Zeeburgia II uit (52 gewonnen). Een aanvankelijke achter stand van 10 was bij de rust in 32 in ons voordeel veranderd. Vermelding verdient de 3e goal, die aangegeven werd door Willy Neseker en vervolgens van man tot man ging van linksbuiten tot rechtsbuiten en de laatste vervolgens doelpuntte. In de 2e helft werd de overwinning bezegeld door een doelpunt van Löhle en de (haast traditioneele) slotgoal van den aanvoerder. Niet onaardig is het, dat alle 5 voorhoedespelers ieder één doelpunt voor hun rekening namen. Eerlijker verdeeld kon het niet worden. Het was een vlot en mooi seizoen, dat we gaarne definitief zullen besluiten met nog eenige vriendschappelijke wedstrijden te spelen. Een volgende keer hoop ik nog iets uit voeriger op het verloop van het seizoen etc. terug te komen. SPELER. HET VIERDE „AM ZIEL"! 31 Jan. '32: S.N.A. Ill—A.F.C. IV 1—7. Na onze benauwde, maar welverdiende overwinning op T.D.O. hadden wij uit de twee volgende uitwedstrijden nog maar twee puntjes noodig, om definitief kampioen te zijn. Dus zoo n kans, die het volgens „Ob server" „nur einmal gibt", mochten wij ons niet laten ontgaan. Daar onze tegenstander S.N.A theoretisch nog kans had op de 2de plaats te komen, wat voor S.N.A. promotie kon zijn, moesten wij op een moeilijken wed strijd met zwaren tegenstand rekenen. Aangemoedigd door het fraaie weer had den „Pa" Langevoort, Fr. Meijer en mijn persoontje besloten, des morgens eerst den wedstrijd van onze mededinger naar het kampioenschap, A.P.G.S., te gaan bekijken. Het was heelemaal niet uitgesloten, dat de Politie tegen W.M.S. twee puntjes zou kwijt raken en dan waren wij reeds voor afloop van onzen wedstrijd, die in den namiddag moest volgen, kampioen. Het leek er eerst - 7 A.F.C.'Crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 7