Stille Kracht Net als schapen, Jonge apen, Zwoegen ze om een stuk leer, Geen gevaren Ziet die schare Volgers van de Steinach-leer. Onverschrokken, Net mesjokken. Of ze twintig jaar nog zijn. D'andre morgen Zware zorgen, Elke spier en pees doet pijn. Ziet ze sjouwen Zonder vrouwen, Met alleen slechts als suppoost Enk'le kind'ren Die verhind'ren Dat „Paps" afdwaalt naar de soos. Enthousiaste Oude gasten, Strijders voor de sport en vreugd, Blijf je geven, Laat je streven Een voorbeeld wezen voor de jeugd. Veteraantje, Laat geen traantje, Maar eenmaal komt ook jouw tijd. Moegestreden, Stram van leden Wor-je stiekum „afgeleid". Niemand eert je Of begeert je, Men kan beter zonder jou. En verloochend, Onmeedoogend, Sta je eenzaam in de kou. Dan verdor-je En verwor-je Tot een bittertafelbloem. En dan teer-je En blageer-je Op je langgestorven roem. Maar ten leste Och dan rest-je Toch nog een onschatbaar ding. A.F.C.-luidjes, Rooie truitjes, Dierbare herinnering. CRACHOT. A. F. C.-TYPEN. Fons de Vilder. De eigenaardige cocktail van goede en slechte eigenschappen, genaamd Fons de Vilder, is al zoo lang lid, dat niemand zich eigenlijk den tijd herinneren kan, dat hij géén lid was. Fons is ook al een van die A.F.C.-ers, die eigenlijk als A.F.C.-er ge boren zijn, zuiver rood A.F.C.-bloed in de aderen hebben en als A.F.C.-er sterven, on geacht in welke klas van de competitie we zullen zijn. Fons heeft naast A.F.C. nog een hobby de B.B.C. (neen, onintelligente lezer, ik bedoel Daventry niet), maar daar zullen we het hier niet over hebben. De meest op den voorgrond tredende eigenschap van Fons is het imponeerend timbre van zijn stem. Je zou ook kunnen zeg gen: z'n groote bek, maar dat staat zoo gek in een net blad als „De Schakel". Die stem komt soms in de week ook best te pas. Moet u weten: ze waren op de Friesche kust be gonnen met dien dijk door de Zuiderzee. Fons stond op Wieringen met een kijker en zag, I Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed ea goedkoop - 13 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 13