Louis Reijners, Amsterdam GOOD>YEAR met wind mee aan te spelen, waardoor vele ballen uitliepen. Ongemotiveerd m.i. wordt dan een strafschop tegen ons gegeven, welke kans Blauw-Wit dankbaar benut. Met 11 gaat de rust in. Na de thee is het harder gaan regenen en spreekt de scheidsrechter van afgelasten. Schrijver dezes voelt er met zijn mannen nu weinig voor, want die harde wind in je rug met een 1—1 stand is een niet te versmaden kans op een overwinning. Onze achterhoede, waarin o.a. weer Schutte optrad, is safe, ech ter de voorhoede weet voorloopig het doel niet te doorboren, ondanks dat vooral Dijkhuis goede pogingen aanwendt. Ruim 10 minuten vóór het einde scoort de linksbuiten uit een corner, door Waayer genomen, vrij gelukkig. Enfin, het is 21, zelfs even later 31 als het gewoonlijk falende rechterbeen van den zelfden speler thans echter zijn nuttige dien sten doet. Het is nu een kwestie van nog even vasthouden en met onveranderden stand breekt het einde aan en boeken wij 2 punten als goede revanche voor de thuis geleden 21 nederlaag. Als van ouds van begin tot het einde een prettige verstandhouding tus- schen de Zebra's en ons. Ze waren goede verliezers, ondanks de leelijke streep door hun rekening in verband met hun kampioens kansen. Een week later begon onze al reeds zelf genoegzaam geworden achterhoede bij „hoof de" van Stradmeijer in eigen doel te scoren. E.D.O. II vond dit een boffertje en legde er nog een schepje op. Wij lieten ons evenwel ook niet onbetuigd en het waren Dijkhuis (2) N.V. INDUSTRIEELE- 6 HANDELS Mij. en Löhle, die beiden op eminente wijze doel puntten en aldus zorgden voor een 31 voor sprong met de thee. In de 2e helft hadden we onbegrijpelijk weinig in te brengen. Piet Bos redde een paar malen in onzen doelmond verdienstelijk, ter wijl E.D.O. te weinig doortastend speelde om resultaten te verkrijgen. Het was en bleef 31 en dankbaar boekten we weer 2 puntjes. Schrik niet lezer, tegen H.E.C. II werd het thuis 86, een korfbalscore gelijk. Hoe dat zoo kwam vraagt U? O, spanning genoeg, aan beide kanten veel lukkend en een uiterst faire wedstrijd zonder lichaamswerk van be- teekenis. Bekijk nog maar eens het verloop van den strijd: 10; 20; 30 voor ons (je denkt zoo bij je zelf: ziezoo, voor vandaag zijn we binnen, want 4 maken ze er niet meer en wij krijgen straks den stevigen wind mee), even later 31; 32; 33, ja zelfs 34 en vervolgens rust. 7 doelpunten in de eerste helft, 30 voorgestaan en dan nog 43 ach ter, dat is bar. Daarom niet getreurd. In de 2e helft direct 44, een paar minuten later 54; 64; 74 (je denkt er weer te zijn), dan 75 (weer twijfel), 85 (zijn we er of zijn we er niet?86. Eerst met 7 doel punten ook in de 2e helft was aan den doel- puntenhonger van beide partijen voldaan en gingen wij netjes met de punten strijken. Dijkhuis (3), H. Meijer en Löhle ieder 2, en A. Waayer (1) waren de verdienstelijke doelpuntenfabrikanten. Deze voorhoede kon natuurlijk in de oogen van niemand kwaad doen, incluis onze Elftal commissie. De achterhoede evenwel was men van meening dat deze wel zeer zondig moest zijn: 6 tegen dat is te veel, dat deugt niet en moet radicaal veranderd worden, zoo werd mij medegedeeld. Van mijn kant hevige be zwaren, want hadden we niet in de vooraf gaande 3 wedstrijden slechts 4 punten tegen gehad, waarvan 1 penalty? Kortom, het resul taat van het Gemeenschappelijk Overleg was, dat allen blijven mochten. Alleen Bulsing moest plaats maken voor Wittebol. Laatst genoemde schreef echter af, nadat weder- zijdsche uiteenzettingen, hoe goed ook be doeld, niet tot resultaat hadden geleid. Bulsing kwam dus toch weer op zijn oude plaats en deed dit den afgeloopen Zondag weer veel actiever; we hebben goede hoop dat dit van blijvenden aard is. Tegen Haar lem II a.s. Zondag kan zulks geconstateerd worden en we vertrouwen, dat hij het er zoo goed zal afbrengen als j.l. Zondag, geflan keerd door Ruys en Willy Neseker. MODERNE DRIJFWERKEN GEPERST STALEN AMERICAN PULLEYS RUBBER DRIJFRIEMEN TRANSPORT- EN ELEVATOR BANDEN A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders! - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 6