ONZE CLUBAVONDEN. We zijn over Januari niet zoo bijzonder tevreden. De opkomst wordt geleidelijk min der en, wat haast nog erger is, sommige spelers blijven weg. Dat zij hiermede de club avondcommissie dupeeren, is niet zoo ver schrikkelijk. Maar dat ze daardoor hun tegen partij dwingen, een heelen avond werkeloos toe te zien, is héél erg. Wie nog wedstrijden (ping-pong of biljard) te spelen heeft en Maandagavond a.s. (1 Februari) niet aanwezig is, wordt van de spelerslijst afgevoerd en verliest zijn tot nog toe gespeelde wedstrijden automatisch. Inmiddels hopen we Maandagavond de demi-finales en misschien de finales van het biljardtournooi te verspelen. U komt toch zeker even kijken? DE CLUBAVONDCOMMISSIE. A.F.C. II REEDS IN VEILIGE HAVEN Het maximum aantal punten uit 4 wedstrijden. Onze voldoening onder stoelen of banken te steken is wel een onmogelijkheid en zal zeker ook niemand verwachten. We hebben de grilligheden van het voetbal-rad weer in alle opzichten meegemaakt. Moest einde December gerapporteerd worden: „Neder lagen in successie", thans valt zoowaar te memoreeren: „Overwinningen in successie". Een zekere mate van succes lag in de lijn der verwachtingen, want daarvoor gaf de samen stelling van het programma, maar vooral ook de kern-samenstelling van het elftal reeds den vorigen keer aanleiding, al vielen toen slechts nog nederlagen te vermelden. Het is anders wel merkwaardig als we even een paar momenten uit de competitie nog even de revue laten passeeren: Pl.m. eind October No. 3 op de ranglijst uit 5 wedstrijden met 7 punten. Pl.m. eind December No. 9 op de ranglijst uit 11 wedstrijden met 7 punten. Eind Januari No. 5 op de ranglijst uit 15 wedstrijden met 15 punten. Als je dit nog eens zoo nagaat, dan weet je nog maar al te goed al die tevreden ge zichten met den start, de gelijk een barometer dalende tevredenheid met de 6 achtereenvol gende nederlagen en de opklaring van 4 vic tories in het nieuwe jaar. Het waren: Blauw-Wit IIA.F.C. II A.F.C. II—E.D.O. II A.F.C. II—H.F.C. II Stormvogels IIA.F.C. II Zwaar mopperend, zwaarder dan we ge wend zijn, werd tegen Blauw-Wit II begon nen met 10 man om half elf. Juist die tijd (o, die schoone Zondagmorgenuren!) zat eenigen van ons dwars. En dan nog te moeten begin nen met 10 man, in regenachtig weer met hevigen tegenwind. Als echter eenmaal het balletje rolt en het blijkt dat we toch nog wel iets hebben in te brengen, komt de goede stemming vanzelf terug. Vooral echter bij het „in zicht" komen van H. Meijer en invaller De Vries, die beiden met den meesten spoed zich verkleeden (buiten hun schuld te laat gekomen) en zich als speler resp. grensrechter melden. Intusschen had Dijkhuis reeds kans gezien met een „punter" de score voor ons te openen. Druk op ons doel volgde, maar Blauw-Wit beging de tactische fout alles veel te hard A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 5