ALLE ZIJDEN- EN WOLLEN STOFFEN TEGEN SPOTPRIJZEN! dan nog niet één puntje, om van meer maar niet te spreken, bij te krijgen zijn? Eerste- elftallers, ik kan het niet genoeg herhalen, laat het dreigende der situatie toch goed tot je doordringen! En dan met frisschen moed en koele koppen in het veld! Tegen Velox werd met verrassend succes gespeeld. Burger toonde met zijn vlugge doorzetten en afgeven een belangrijke ver sterking te zijn. Onze vleugels, welke tot het beste deel van ons elftal behooren, wer den in ruime mate in het spel betrokken. Lungen kreeg daardoor de kansen, welke hij hebben moet, en zóó kwam de combinatie tot haar recht. Op het T.O.G.-veld was het mis. Inplaats van zich aan veld, materiaal en tegenpartij aan te passen, waarvoor vlug afgeven met fiksche trappen, tempo, noodig was, bleef het spel voortdurend in het midden, waar door T.O.G. met volkomen succes zich tot de bewaking van Lungen 'kon bepalen. Dat we niet gelukkig waren, maakte de maat vol. Ons 2de elftal is gelukkig definitief in veiligheid. Waarlijk, hier past een welge meende gelukwensch aan captain van Nek en zijn mannen, die door opeenvolgende overwinningen op Blauw-Wit, E. D. O., H.F.C. en Stormvogels (uit nog wel) een keurige prestatie leverden en met voldoe ning op hun werken kunnen terugzien. Eigenaardig is het, dat dit elftal menige overwinning met dezelfde wapens behaalt, als waarmede ons eerste herhaaldelijk ge slagen werd! Hard werken en team-spirit! Tegen Stormvogels b.v. zweefden de tegen- punten, vooral in de 2e helft, voortdurend in de lucht. Een onzer uitvallen leverde ons echter een 2e doelpunt op, waarvoor Löhle door flink doorzetten den grondslag legde. Het verbaasde mij, dat behalve de vrouwe lijke aanhang en Bromilow, slechts 2 reser ves en 3 supporters het 2e elftal bij dezen belangrijken wedstrijd vergezelden. Maar deze hebben dan ook genoten! Laat ik eindigen met den hartewensch, dat ik in de volgende „Schakel'' kan ver melden, dat Knopper het goede voorbeeld van Ven Nek gevolgd en zijn elftal in vei lige haven gebracht heeft. 24 Jan. 1932. I. H. GALAVAZI. A.F.C. 37 JAAR. Neen, we zullen het hier niet hebben over de geschiedenis van onze good old. Maar dat A.F.C. nu ouder is dan verreweg het grootste aantal onzer leden, moet ons toch even tot nadenken stemmen. Moet ons doenj'ealisee- ren, wat er voor een werk verzet is, wat daarvoor een wilskracht en liefhebberij noo dig waren, om dat voetbalclubje van ons 37 jaar te doen bestaan. Van een en ander is blijk gegeven op ons réunistendiner, waar Schaf een van z'n beste causerietjes hield, waar Toon van Seventer eindelijk weer present aan de tafel zijn blijdschap uitsprak over het feit, dat er niets veranderd was. En waar diverse anderen blijk gaven van hun liefde en enthousiasme voor de club. Het diner had een genoegelijk en vlot ver loop. Wie onzer zal vergeten het misverstand, toen iemand „aan den overkant bij Dik een overhemd zou halen? Wie den slangendans van Arie Waaijer? Heel laat zijn er nog enkelen Amsterdam gaan ontdekken. Ze zijn door de inboorlingen hartelijk ontvangen. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 4 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 4