Firma J. NAHUIS - GROENLO trapt behoorlijk uit, doch z'n opstellen laat nog te wenschen over. Raadsveld als rechtsback is niet gemakke lijk te passeeren, z'n koppen is voldoende, z n trappen echter zwak. Henny Scheepstra, de linksback is zwak. Trappen zelfs zeer zwak; bovendien is hij zeer langzaam in z'n bewegingen. Hij stelt zich echter nogal goed op en onderbreekt daardoor vele aanvallen, die echter steeds terugkeeren, daar hij den bal absoluut niet kan wegwer ken. Hoogerwoord, rechtshalf, is een der beste spelers van dit elftal. Hij is vlug en trapt en kopt behoorlijk. Moet echter meer aandacht aan plaatsen wijden en zich niet tot pingelen laten verleiden. Piet Nauta, de centerhalf, is geen center- half. Hij stelt zich op die plaats slechts op, kopt niet en opent het spel niet naar de vleu gels. In het land der blinden is éénoog koning en hij brengt het er nog het beste af van allen, die die plaats voor hem bezet hebben. Linkshalf Jan Scheepstra is een handig spelertje, doch houdt het spel veel te kort, Z'n balcontrole is goed, maar hij kan totaal niet hard trappen. Disselkoen kan op de rechtsbuitenplaats goede dingen doen als hij er zin in heeft. Hij is erg humeurig en houdt er niet van, zich erg in te spannen. Schiet rechts heel goed, mag gerust wat meer enthousiasme aan den dag leggen. Redeker als rechtsbinnen, is wat klein en heeft geen kracht genoeg om hard te schieten. Hij is echter een doorzettertje, maar mag heusch wel eens komen oefenen. Jan Hannema kon de beste speler van het elftal zijn. Hij dribbelt goed en ook z'n schie ten is vrij aardig. Als hij echter een bal niet goed krijgt aangegeven, is Leiden in last en praat hij er 5 minuten later nog over. Hij smoest in één wedstrijd meer dan een markt koopman in een heele week. Als hij dit af leert en meer aandacht aan het spel besteedt, zou dit z'n elftal zeer ten goede komen. Lucasse is een stevige linksbinnen, die echter van zijn stevigte geen gepast gebruik weet te maken. Hij is verder veel te lang zaam. Hij is echter nog nooit bij de training gekomen om te trachten, dit te verbeteren. Ratting, de vroegere keeper, speelt thans linksbuiten. Hij speelt dit nog te kort om hier over een oordeel te vellen. Handig is hij wel, het schieten gaat ook, maar de snelheid moet worden opgevoerd. A.F.C. BLIJFT A.F.C. (Wijze Die Wacht am Rhein!) Woorden: Dinge Cloorenbos. Als A.F.C.-ers „vroolijk" zijn Dan zingen zij dit prachtrefrein: „Waarom, waarom waarom, waarom, Zijn eigenlijk bananen krom?" Dan wordt het mooiste lied gebracht, En aan geen voetbal meer gedacht. Lang leve fuifen van de A.F.C. Hoog, hoog het glas steeds voor onz' A.F.C. o. Al spelen wij nu reuze slecht Al brengen we 'r niets van terecht Al is er geen cent meer in de kas Al zitten we in de derde klas, We zullen „immer glücklich zijn, Dat ligt in de A.F.C.-ers-lijn. Lang leve onze sympathieke A.F.C., Dat zij maar moge blijven A.F.C.! o En als wij vierde klasser zijn En 't clubje soms mocht kleiner zijn, Dan nog, dan blijft ons hart verpand Aan de rood en zwarte vriendschapsband Dan beginnen we van voorafaan Met een nieuwe, schoone luier aan. Maar met hetzelfde opgeruimd gemoed En ook hetzelfde A.F.C.-ersbloed. NEVERSHARP. Alles bijeengenomen zit er in beide elftallen materiaal genoeg om later met succes onze kleuren te verdedigen. Hoofdzaak is echter, verbetert je fouten, dus komt trainen. S. TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel - Loonzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhout als beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken. Beuken en Iepen. Dwarsleggers en W isselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 13