Repko-Shirts J. L. H. SMITS Fl. 6.2 Warmoesstraat 42, Amsterdam Ook Dick heeft weer goed gewerkt. Hij speelde nu al wat meer op de vleugels en hij zal ervaren hebben, dat dit een groot nuttig effect gesorteerd heeft. Trouwens ook de vleugels bemerken, dat zij meer in het spel betrokken worden, zij stellen zich handiger bij de lijn op en loopen niet, zooals men het zoo vaak ziet, achteloos rond te drentelen. Zij blijven oplettend en actief. Het mooie doelpunt van den links-buiten was er het bewijs voor, dat op den wiekslag der vleugels ons elftal ter overwinning vaart. Wanneer men Fr. Meyer als center-voor in actie ziet, zou men eerder gelooven, dat hij Schotsch, dan wel Duitsch bloed in de aderen heeft. Hij schijnt te zweren bij kort en klein spel. Met zijn goede balcontrole zou hij het zich toch zelf ook heel wat ge makkelijker kunnen maken, als hij den bal eens flink naar de vleugels klapte. Laat de buitenspelers er maar gerust voor werken. Zij zijn er tenslotte voor om den binnenspe- lers kansen te geven. Nog een opmerking, die voor alle spelers van nut kan zijn. Als ge een bal naar een partijgenoot trapt, speel dan den bal niet vlak zijn voeten, maar plaats hem desnoods even achter den tegen stander, die hem bewaakt. Uw medespeler zal het kunstje gauw door hebben, en er door een snelle vaart rekening mee houden. Want nu ge er zoo goed voor staat, moet de kans op de eereplaats niet meer losge laten worden. Het is voor een A.F.C.-er niet vaak weg gelegd, een kampioenschap te verwerven. Das gibt's nur einmal, Das kommt nicht wieder, Das ist zu schön um wahr zu sein. Aanvoerder en spelers, de tanden op el kaar, Observer zal er zich in verheugen u allen de hand te drukken, als het pleit be slecht is. Durchhalten, nicht verzweifeln. Ik zie hier den stand voor me, bijgewerkt tot 10 Januari. A.F.C. IV heeft met 3 punten boven A.P.G.S. de leiding. OBSERVER. EN NU NOG TWEE Ook T.D.O. II moest nu weer in ons 4de zijn meerdere erkennen. Dat heeft echter moeite gekost. Aanvankelijk was het een gelijkopgaande strijd, waarin onze mannen veel moeite had den met het gladde veld en den zwaren glibberigen bal. Er kwam bij, dat T.D.O. een stevige hoewel fair spelende ploeg was. Dit was voor ,,het lichte gedeelte" van ons team wel een handicap, maar het moet tot hun eer gezegd worden, zij hebben zich kranig geweerd. Trouwens het heele elftal heeft een nuttigen en goeden wedstrijd ge speeld. 't Is eigenlijk jammer, dat voor deze ploeg de competitie zoo spoedig beëindigd is. Want ik houd er mij van overtuigd, dat indien men in deze formatie nog eenige maanden spelen kon en men deed zijn nut met gemaakte opmerkingen en gegeven aan wijzingen, dat dan dit elftal in zijn geheel zoowel als elke speler individueel daar veel voordeel van zouden hebben. Ik zal momenteel niet verder over dezen wedstrijd uitweiden; ik heb onzen redacteur reeds te veel op de proef gesteld. Ik hoop echter nog eens de gelegenheid te krijgen aan dit dappere elftal eenige regels te wijden. Voor het oogenblik dus, good luck boys en vooral: blijft doorvechten tot the glorious end. OBSERVER. IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPEN OP ELK GEBIED SPECIALE AANBIEDING le. Seml soft boord. 2e. 1 Paar extra aanzet manchetten. 3e. le Klas afwerking. REGULIERSBREESTRAAT 24 en 47 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1932 | | pagina 10