ytfikymêvly toonen, dat wij „echte" leden zijn, die besef fen hun plicht als A.F.C.-er door en'door te kennen. En als wij dien plicht dan daad werkelijk nakomen, zal de toekomst van A.F.C. weer lichter worden, zal het clubleven weer gezonder zijn, zal het spelen voor velen wederom prettiger worden, en zal de A.F.C. gaan bloeien. De trainer is er, de kans om beter te leeren voetballen, om een beter team te vormen, om in ieder geval iets „hoogerop" te komen, ligt voor het grijpen. A.F.C .-ers! toont nu wat „willen" en „volhouden" beteekent. W. BRUSSE. TRAINING. Aan bovengenoemd woord, welks betee- kenis door vele spelers, welke de rood-zwarte kleuren hebben te verdedigen, veelal niet blijkt begrepen te worden, is deze speciale Schakel gewijd. Na de buitengewoon slechte resultaten, welke in het afgeloopen seizoen door 1ste en 2de elftal werden behaald, hebben eenige onzer ijverige leden, met medewerking van Bestuur en oude leden, getracht hierin voor het komende seizoen verbetering te brengen door te trachten gelden bijeen te zamelen, om in staat te zijn een vaste trainer te enga- geeren, welke hopenlijk de zoo noodige ver betering in spelpeil, teamwork enz. zal brengen. Bijna al onze leden, welke in staat waren een grooter of kleiner bedrag toe te zeggen, hebben aan den oproep gehoor gegeven, daar allen overtuigd waren, dat alleen door deze maatregel onze oude club op een sportief hooger plan te brengen zou zijn. De trainer, naam en antecedenten zullen u door Redactie en Voorzitter reeds genoeg zaam in dit nummer bekend gemaakt zijn, komt dan 1 Juni in dienst en alle leden kun nen tevens uit dit blad vernemen, op welke tijden of avonden ieder voorloopig wordt verwacht, om aan de onder zijn leiding te houden oefeningen deel te nemen. Het is thans aan de spelers te toonen, dat ook zij van ernstigen wil zijn om tot -het wel slagen van dit groote plan mede te werken. Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe MET Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Klecding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop 1 - 9 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 9