rUbMsïc AAN DEN SLAG Het is een feit geworden A.F.C. heeft een werkelijken „heuschen trainer gekregen. Bromilow heet-ie, uit Liverpool komt-ie, is een crack en moet een enorme gave bezitten goedwillende spelers het voetbalspel in de perfectie bij te brengen. Jarenlang hebben wij over de mogelijkheid gepraat, om een vasten eigen trainer te krij gen. Nu is hij er. En hier wil ik een woord van hartelijke waardeering uitspreken voor de enthousiaste wijze, waarop talrijke onzer leden, oudere en jongere, niet- en welspelen- de, hun penninkske hebben bijgedragen om het engageeren van Mr. Bromilow mogelijk te maken. Dit heeft wederom eens bewezen, wat échte clubtrouw en clubaanhankelijkheid beteekenen. Maar wij zijn er nog niet. Een dikke zes honderd pop komen wij nog te kort. En dan weet ik ook, dat er nog verschillende leden zijn, welke nog niet geofferd hebben. Kom aan nu, heeren. Wij gaan allemaal trainen, dus doen wij er ook allemaal aan mee om de kosten te be strijden. Ieder naar eigen krachten. Het Comité van Actie heeft bijdragen ont vangen van spelers uit alle elftallen, van het eerste tot de kleinste adspiranten. Dat is mooi, zoo hoort het ook. Wij gaan allemaal van den trainer profiteeren, en iedereen kan wel iets bijdragen. De ,,hoe grootheid" van het bedrag bepale ieder voor zichzelf. Ik vertrouw en verwacht van die leden, welke nog niet hebben ingeteekend, dat zij zich op de eerstkomende trainingsavonden bij een der leden van het Comité van Actie, t.w. W. v. d. Brink, D. Bessem en ondergeteekende, zullen aanmelden en hun bijdrage (maande lijks of ineens) zullen offeren. De trainer voor alle A.F.C.-ers, alle A.F.C.-ers voor de tra.inerkosten! En nu de daadwerkelijke training. Elders in deze Schakel zal het begin-programma voor onze training zijn opgenomen. Wij be ginnen dus met Juni. Maar wij beginnen nu ook allemaal, zonder uitzondering. Een avond per week kan iedereen zich vrijmaken, heeft vrijwel iedereen tijd. Slechts drie maanden resten ons nog voor het nieu we seizoen alweer een aanvang neemt. In deze drie maanden moeten wij zooveel moge lijk van Mr. Bromilow's lessen trachten op te strijken. Alle begin is moeilijk. Zoo zullen de eerste avonden, zoowel voor den trainer als voor de spelers, wel eenige moeilijkheden ople veren. Wij moeten eerst „op gang" komen. Mr. Bromilow moet aan de spelers wennen, en de spelers aan Mr. Bromilow. En dat wordt reeds spoedig bereikt, indien ieder ge heel medewerkt. En daarop vertrouw ik ook vast en stellig. Wij hebben een jaar achter dan rug, zóó beroerd, als de oude A.F.C. nog wel nimmer gekend heeft. Wij zijn bijna verloren ge weest, doch nog juist bijtijds gered. Het keerpunt is gekomen! Daarvan moet iedere speler nu doordrongen zijn. Diegene, die dit nog niet aanvoelt, is voor de A.F.C. niets meer waard, en kan beter bedanken. Nu niet meer kletsen van: „wij zullen"... wij zouden... wij hadden moeten doen, etc.", nee, nu beginnen, nu aanpakken, toonen, dat wij kerels zijn uit het goede hout gesneden, co""«w,»0 O(/8£/00(M„ A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 8