Uw volgende motor zal toch een B*S.A* zijn? Firma J. NAHUIS - GOENLO konden verwachten, hebben ze gekregen! Binnen enkele weken waren de fondsen om een prima trainer voor een geheel jaar te engageeren bijeen! Er ontbreekt nog wel naar ik verneem een kleinigheid aan, doch ik vertrouw, dat velen, die nog niet in hun beurs getast hebben, lezende wat er in de A.F.C. nog leeft en daaruit het bewijs puttende, dat onze club nog wel eenige op offering waard is, zich zullen haasten Willy v. d. Brink een gave ineens of de toezegging eener maandelijksche bijdrage te zenden. Men zal begrepen hebben, dat wij van het standpunt uitgingen, dat ons doel, het nauwkeurig schiften van ons spelermateriaal, grondige en geregelde training, alleen ver wezenlijkt kan worden door een specialist, die er dag in dag uit mee bezig kan zijn. Die de jongens ook in de competitie ziet en dan beoordeelen kan, wat ze tegen het daar gespeelde speltype kunnen presteeren en wat vereischt wordt om zich daaraan aan te passen. Ergo, heelemaal géén trainer, of wel voor minstens één vol jaar. Indien deze trainer ook in staat zou zijn de A. C. C. behulpzaam te zijn, dan zou dit bijzonder geapprecieerd worden en dus werd deze preferentie speciaal naar voren gebracht. Hoe echter aan een dergelijke kracht te komen? Wij wendden ons tot den heer J. Hylke- ma, oud-bestuurder van A.F.C., later secre taris-penningmeester van den toen nog niet Koninklijken N.V.B., en verzochten hem zijn familielid J. T. Howcroft, den beroemden in ternationalen referee en niet minder bekend voetbal- en trainerspecialist, door wiens be middeling wij indertijd reeds Fred. Warbur- ton engageerden, te vragen ons behulpzaam te zijn. Volgaarne was de heer Howcroft die ons overigens nog van onzen wedstrijd tegen de Bolton-Wanderers kent, bereid ons te assisteeren. En door zijn bemiddeling kre- w Q A HOITCP CEINTUURBAAN 11 U'Ot/l.'llU UüL TELEFOON 24448 Firma KAMP DE BOER, Garage „ZENITH" AMSTELVEENSCHEWEG 484-488. gen wij den heer Tom Bromilow, wiens foto wij in dit nummer publiceeren. Ter voldoening aan de begrijpelijke nieuwsgierigheid onzer leden, die natuurlijk graag willen weten of Mr. Bromilow ook wel eens gevoetbald heeft, volgen hieronder eenige bijzonderheden. Wij hadden een en ander reeds van den hr. Howcroft gehoord, doch laten Mr. Bromilow even zelf aan het woord: ,,I have only played for one professional „football club during my career, and that „was the Liverpool F.C. with whom I spent „twelve seasons. During those twelve seasons „I represented England on five occasions „and also played for the English league on „five occasions. In addition I played in „about twenty international trial matches, „such as England v. South and England v. „North and England v. the Rest." Onze spelers kunnen dus ervan overtuigd zijn, dat er wel iets van Mr. Bromilow te leeren valt. Voor hen, die terecht zouden denken, dat een groot voetballer nog geen goede trainer behoeft te wezen, zij opgemerkt, dat wij op deze moeilijkheid gewezen hebben, en tot hun geruststelling diene, dat Mr. Bromilow sinds 6 jaar de jongens van een Liverpoolsche „preparatory shool" in voetbal gecoached heeft en den laatsten tijd den coach van de Liverpool F.C. geassisteerd heeft. Overigens luiden onze informaties op dit punt zeer gunstig. Mr. Bromilow is non-smoker en teetotaler, dus onze jongens zullen ook, wat dit betreft, een goed voorbeeld hebben! Wij zijn ervan overtuigd, dat wij dank zij de bemiddeling van den heer Howcroft, op buitengewoon gelukkige wijze geslaagd zijn. Ook A.C.C. kan plezier van Mr. Bromilow hebben, want hij speelt sinds jaren cricket. Wat er dus gedaan moest worden om onze A.F.C. weer een betere toekomst tegemoet te voeren, is voor zoover het hen betreft, Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben alle modellen voorradig vanaf f595- in onze showroom: Hoofdagente voor Amsterdam en Omstreken van de B.S.A motoren TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel - Loonzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhout als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. - 3 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 3