Voor het VOORJAAR brengen wij een ZELDZAME COLLECTIE? Leidscheplein 2 een lid der A.F.C., wel verwachten, dat hij bij verhindering zoo beleefd is een kaartje te sturen of naar een telefoontoestel te loopen om af te zeggen. Enfin, laten wij ons troos ten met de idee, dat er nog velen zijn, die het dubbel en dwars goed meenen met onze vereeniging, en wie geen moeite te veel is, om ons Bestuur zijn toch al zoo zware taak wat lichter te maken. Doch, terzake! Dit stukje behandelt de verrichtingen van ons derde elftal; de vraag is nu echter: Is er nog eenige kampioens kans?? En hierop moet geantwoord worden: Ja!! Maar dan moeten ook alle zeilen bijge zet wprden en mag geen wedstrijd meer verloren worden, hetgeen moeilijk is, maar hetgeen wel drommels goed kan. Wij kun nen dus spreken van een geringe kans. Maar waar hoop is, is leven. Komaan, derde-elftallers, waarde wapenbroeders en strijdmakkers, laten wij ons met de noodige mannenmoed en doodsverachting in den strijd werpen. Ons resten nog thuiswed strijden tegen: Watergraafsmeer, Blauw- Wit en West-Frisia, en uit tegen: Z.F.C. (brrrr), Meervogels en D.S.V., zoodat wij de kans nog zelf in handen hebben. En zou de mogelijkheid zich voor willen doen, dat een kampioenschap slechts ijle illusies bleken te zijn, wel geen haar minder op ons toch al zoo dunbehaarde hoofden. Dan wacht een lange(!) tijd om ons weer fit te maken voor het volgend seizoen, opdat wij met hetzelfde élan en strijdlust en waarschijnlijk met een gevreesde tegenstander minder, de strijd om de eer kunnen voortzetten. Maandag, 23 Februari 1931. N. EVERSHARP. AAN ONZE ADSPIRANTLEDEN. Langs dezen weg wil ik even een klein woordje richten tot onze adspirantleden. Er zijn er onder jullie talrijke, welke niet regelmatig voor 'n elftal in de adspiranten- competitie uitkomen, en kan ik mij voorstel len, dat jullie dat niet zoo prettig vindt. Maar niet getreurd, jongens, jullie tijd komt ook hoor! De aanwas van adspirent-leden is dit jaar enorm groot geweest, en dat is de oor zaak, dat jullie vanzelfsprekend niet allemaal voor een van onze beide adspiranten-eltallen kunnen worden opgesteld. Het Bestuur stelt zich voor, het volgende seizoen met drie of vier elftallen in te schrij ven voor de adspiranten-competitie van den A. V.B.. en jullie krijgen dan ieder een plaats. Maar die elftallen moeten dan ook prima worden, onverslaanbaar! Daarom, jongelui, regelmatig komen oefe nen. Jong geleerd, oud gedaan. Jullie zullen daar zelf de profijten van trekken, en A.F.C. zal de toekomst niet te donker behoeven in te zien. W. BRUSSE. DE WEDSTRIJD VAN DEN DAG. Eerste overwinning van de A.F.C. asp. b. De wedstrijd Swift asp. cA.F.C. asp. b. Op een zeer goed bespeelbaar veld be haalde A.F.C. op haar concurrent voor de onderste plaats Swift, een 50 zege. Op eigen terrein was met 21 verloren maar ons elftal was toen geheel onvolledig. De voor naamste autoriteiten waren aanwezig o.a. de heeren Langevoort, Selles, Knopper. Onze aanvoerder verloor de toss. Het volgende elftal stelde zich om kwart over 11 op. Georgette, Crêpe de Chine en Wollen Mousseline tegen zeer voordeelige prijzen - 9 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1931 | | pagina 9