-■~r~~^ Onze „WINTEROPRUIMING" is een Attractie!! LEIDSCHEPLE1N 2 IIET ZEVENDE ELFTAL. Het zevende schijnt kampioensallures aan te nemen. Er werden deze maand drie wed strijden gespeeld, welke ons 6 winstpunten opleverden. Tegen Bali jlll wonnen wij met 90, O.D.E, IV werd met 20 verslagen en Ta- venu ging na een geanimeerd partijtje wa terpolo met 81 ten onder. Wij kunnen ons niet begrijpen, hoe een dergelijk veld kan worden goedgekeurd, eveneens meenen Wij te weten, dat de ont vangende vereeniging over een behoorlijke waschgelegenheid moet beschikken. Hiervan viel weinig te bespeuren. Het spreekwoord: Oost West, thuis best is zelfs in de voetbalwereld op zijn plaats. Met 10 punten uit 6 wedstrijden, nemen wij nu ',de tweede plaats in, met evenveel ver- liespunten als nummer 1. Wanneer sommi- mige spelers zich met nog meer vuur in den strijd werpen, kunnen we met vertrouwen het nieuwe jaar ingaan. Laten we hopen, dat 1931 ons moge ge ven wat wij redelijkerwijze kunnen verwach ten, n.l. een kampioenschap van A.F.C. VII. DE A-ADSPIRANTEN. Zondag 30 November trokken wij naar de Meer, om daar D.E.C te bekampen. Direct zat A.F.C. er goed op, doch het samenspel in de voorhoede vlotte nog niet erg. Toch namen wij na pl.m. 20 minuten door J. Scheepstra de leiding. D.E.C. liet zich door dezen tegenslag niet ontmoedigen, maar onze verdediging bleef tot de rust meester van het terrein. Na de rust kreeg men hetzelfde spelletje te zien, en het gelukte v. d. Voort voor de tweede maal (het net te vinden, doch dit punt werd wegens off-side geannuleerd, zoodat wij met 10 wonnen. Onze eerste thuiswedstrijd in December was op 'den (7den tegen O.V.V.O. Daar Karei Hoogers het warme bed verkozen had boven het voetbalterrein, speelden wij met één invaller. Al spoedig bleek, dat O.V.V.O. te zwak voor ons was, en indien onze voorhoede wat beter geschoten had, zou de rust met meer dan 40 zijn ingegaan. Na de rust speelden wij kalm verder, de score opvoerend tot 140. De goals werden gemaakt door: v. d. Voort (6), Salm (3), Hannema (2), Peele (1), Nauta (1) en tegenpartij (1). Over het spel valt niet veel te zeggen, daar de tegenpartij te zwak was. Toch zal er beter gespeeld moeten worden, willen wij nog een goede kans op het kampioenschap maken. Indien in de voorhoede Salm wat meer „overgaf zou dit het aantal doelpunten ongetwijfeld ten goede komen. A. B. N.F.C.-adsp. AA.F.C.-adsp. B 3—1. Wij, hebben een gezellig tochtje naar Am stelveen gehad. Onze leiders waren de heeren Langevoort en Woelders. Om half twaalf stelde het elftal zich op. Folkert Kramer. Warners. Scheepstra. Hagenwoerd. Bontjema. Havelaar. G. Scheepens. F. Scheepens. Kips. v. Tellingen. Kramers. Meteen blijkt N.F.C. sterker, maar de backs wisten het terrein te zuiveren. Zoo nu en dan breekt A.F.C. door en sticht groote verwarring. De rechtsbuiten krijgt verschillende kansen, die hij jammerlijk ver- SPECIAAL HUIS in Zijden- en Wollen Stoffen F W- "~*i if!. I Jfi/K L X 13 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 13