fiiha HET ZEVENDE ELFTAL. A. F. C. krijgt steeds meer nieuwe leden en dientengevolge werd er dit seizoen een zevende elftal in de voetbalarena losgelaten en men fluistert zelfs van een achtste* Het dient gezegd te worden, dat het Vile A. F. C. op uiterst sportieve wijze vertegen woordigt en in dit opzicht zeker niet voor de andere elftallen onderdoet. Trouwens, de geest in de lagere elftallen is tegenwoordig vrij wat beter dan eenige jaren geleden en zeker is dit niet in het minst toe te schrijven aan de actieve subcommissie (naar de mee ning van sommigen wel eens wat al te actief). Het zevende heeft momenteel drie wed strijden gespeeld, hoewel sportief een volko men succes, voetbaltechniek echter liet nog wel iets te wenschen over. Onze eerste wedstrijd had plaats tegen de Volewijkers V, m.i. de sterkste tegenstan ders uit de afdeeling. Wij verloren met 41 en zeker was deze score tot het dubbele op- geloopen, wanneer niet Kromschröder zijn doel op fenomenale wijze had verdedigd. Dit was het eenige lichtpunt in dezen wedstrijd. De overigen, met uitzondering misschien van de Ridder en van Riesen, faalden volkomen. De volgende wedstrijd, welke in de Meer tegen W.M.H.Z. II werd gespeeld, wonnen we met 32. De leiding berustte bij een lid van de tegenstanders, welke leiding, hoewel uiterst correct, eenigszins in ons voordeel was. We moeten daarom deze overwinning niet te hoog aanslaan, want onze tweede goal doel getrapt en de derde ontstond uit een penalty. De overwinning was volkomen on verdiend. Rest nog te vermelden, dat eenige spelers zeer veel moeite schenen te hebben om het terrein te vinden. Onze eerste thuiswedstrijd tegen Tavenu II eindigde in een klinkende 121 overwin ning. Dank zij het feit, dat de tegenpartij met negen man speelde, waren wij voortdu rend in den aanval. Niettemin werden, vooral door den rechtsbinnen, tal van kansen gemist, maar desondanks ging de rust in met een 41 voorsprong. De goals werden ge maakt door: Kuypers (4), Bromet (3), Wentholt (2), Weber (1), Nabarro (1), tegenpartij 1 We hebben dus nu 4 punten uit 3 wed strijden, wat heusch nog niet zoo'n slecht begin is. We kunnen echter nog beter en ik zou de spelers willen aanraden zooveel mo gelijk op Woensdagavond te komen trainen (gymnastiekschoenen gewenscht). Bij een geregelde training behoort een kampioen schap in deze afdeeling niet tot de onmoge lijkheden Dus met alle kracht hieraan ge werkt. B. UIT HET VETERANEN-KAMP. „Some days must be dark and dreary zong nu wijlen Tennyson, doch de hoeveel heid regen, die over dit, overigens zonder eenige geldige reden, aan de baren ontwoe kerde moeras uitgestort wordt, tart toch iedere beschrijving. Zaterdag 15 November was het weer meer dan bar. Genoemde datum was uitge schreven voor den veteranen-kamp tusschen A. F. C. en „Amstel (de roeivereeniging) De leiding der veteranen had zich genadig betoond en eenige spelers mee laten doen, die volgens de kenners dan altijd niets van voetbal snapten en het volgende „elf tal betrad om half drie het terrein, luide toegejubeld door eenige vrouwelijke suppor ters, die storm en regen getrotseerd hadden: Merkelbach (d.), v. d. Velde en Metz (a.), pPiifM ;V "LIKE NU" REBUILT TYPEWRITERS Eenige Importeurs in Ned.rl.ndva„ de Rega|.Roya, Schrijfmachine N. V. M. LINDENBAUM Co's Schrijfmachinehandel Levering van Remington, Royal en KEIZERSGRACHT 239 TELEFOON 3Q239 Underwoods. Bureaumeubelen, Schrijfmachinelinten en Carbonpapier. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 8

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 8