B.S.A.-HOIISE Firma J. NAHUIS - GR0ENL0 Uw volgende motor zal toch een B.S*A* zijn? hij het al niet tot het le weet te brengen, heeft het 2e er een bijzonder verdienstelijken spel 'aan. Bovendien smaakte Dorenbos het genoegen met een zeer verdienstelijk schot de score te openen. Blauw-Wit maakte nog vóór de rust gelijk. (11). Een lang geen hopelooze stand als je wind mee voor den boeg hebt. Na de thee was het langen tijd onzeker of Blauw-Wit dan wel A.F.C. met de punten zou gaan strijken. Bij de Zebra's deden be halve spelers ook lat en palen dienst en aan den anderen kant dito dito. Circa 10 min. vóór het einde schampt Vega een bal, die door v. Nek wordt overgenomen (volgens velen in buitenspel-positie), een fluitsignaal blijft uit, heel Blauw-Wit blijft afwachten en intusschen gaat onze linksbuiten voorzichtig op den keeper af en weet hem te verschal ken. In de meest mogelijke optimistische stemming togen we naar den Wandelweg, om van onze le elftal-broeders nog iets te leeren. Zondag j.l. werd Stormvogels II met 32 aan de zegekar gebonden. Het geluk was ons dienstig. A.F.C. I moest n.l. met invallers naar Enkhuizen en had ons o.a. Stradmeijer, Wybenga en Dorenbos ontnomen. Het niet doorgaan daarvan was oorzaak, dat we onze mannetjes weer terugkregen en ieder van dit drietal kan zeggen, zijn werkzaam aandeel tot de overwinning te hebben bijgedragen Wybenga door een zeer mooi doelpunt, Stradmeijer door solied backen en Dorenbos door enthousiast volhouden. Onze tegenpartij verkoos met den storm tegen te beginnen en alhoewel de eerste aan val voor Stormvogels was, waarbij Haaxman verdienstelijk redde, hadden wij toch in hoofdzaak het beste van het spel, met ge volg, dat de oude Wyb de score opende. We zagen ons ook nog een penalty toegewezen, maar Dijkhuis benutte de kans niet, integen deel zijn schot was als slordig te betitelen. Direct daarna was het leed evenwel ver geten toen de aanvoerder via een been van de tegenpartij scoorde van dichtbij. (21). Na de rust was de wind tot ons groot genoegen belangrijk minder; zelfs zagen we kans, vooral ook door een juiste omzetting van de opstelling een beter spel te ont plooien. Achter werd op kalme wijze een slot gemaakt aan de aanvallen der Stormpietjes, waarbij vooral Nesenberend zich onder scheidde door zoo nu en dan bij gevaarlijke momenten plotseling te komen opduiken en te redden. Op rechts liet Wybenga wel eens den moed zakken (waarom toch niet geprobeerd ook een slecht aangespeelden bal nog te be machtigen?, men kan nooit weten) en zocht jammer genoeg Prakke naar zijn vorm. Stormvogels zag kans gelijk te maken uit een scrimmage voor doel en menigeen op de tribune begon reeds aan een nederlaag te denken toen Dick Langevoort op onver wachte wijze met een ferm schot, dat een tikje van richting veranderde, den stand op 3 2 bracht. De laatste 10 min. waren prac- tisch ons en het scheelde heusch niet veel of de score was nog opgevoerd. Nu a.s. Zondag tegen R.C.H. II, momen teel de onderste. Thuis 30 verloren, uit Ik zal de woorden aan het hoofd van dit stukje geplaatst omkeeren en sluiten met de vraag: „Gaan de zaken goed?" SPELER. Houthandel Loonzagerij CEINTUURBAAN 11 Firma KAMP DE BOER, Garage „ZENITH" AMSTELVEENSCHEWEG 484-488. TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhout als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben alle modellen voorradig vanaf f595- in onze showroom: TELEFOON 24448 Hoofdagente voor Amsterdam en Omstreken van de B.S.A motoren A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 6

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 6