REUNI CAFÉ „ROYAL" mite, ae Heeren Hirschman en A. de Haan, het plan zeer toejuichten, waarbij wij dus mogen veronderstellen dat zij een open oog hebben voor de omstandigheden, welke het Comité aanleiding waren zijn actie te begin- "e": mogen we dus ook verwachten, dat de IN.V.B. ook naar een oplossing uitziet, welke aan de bestaande bezwaren, en hier gelaen nu juist leeftijdsverschil, lichaams kracht en speelwijze (waarbij ik verder noq van mentaliteit zou willen spreken) in vol- -sten zin des woords, tegemoet komt en ik veronderstel, dat wij met een Juniores-com- petitie tot b.v. 20 jaar, een stuk in de rich ting zouden komen en bovendien tot verbe tering van het spelpeil zullen geraken. Even dag! °°k Z°°'n COmpetitie °P Zaterdagmid- Teneinde een overzicht te krijgen, hoe veel onzer spelers er voorkeur aan zouden geven op Zaterdagmiddag in dergelijke com petities van den A.V.B. uit te komen, wor den alle Juniores en Adspiranten, die er iets voor voelen, verzocht zich onverwijld aan onzen secretaris, den heer W. Brusse te wil len opgeven. Uit den aard der zaak kan het in het loopend seizoen nog slechts om een proef gaan, de definitieve keuze tusschen Zaterdagmiddag en Zondagmorgen komt eerst voor het volgend seizoen in aanmer king. Langzamerhand ben ik aldus weer op zui ver A.F.C.-terrein beland. En wanneer ik dan toch van terrein spreek, dan wil ik in de eerste plaats memoreeren, dat de kleine box waarin wij eens de Bolton-Wanderers na hun promotie naar de „first division" ont vingen „nebenbei gesagt" wij verloren met 8—1 en dat ééne goaltje werd door Tog- nen uit een penalty gescoord! thans zóó m verval geraakt was, dat de A.V.B. tot af keuring moest overgaan. Ofschoon de ge- heele begrooting van onzen penningmeester in de war gestuurd werd, zijn wij tot vervan ging overgegaan, zoodat zich thans weer een flinke, ruime kleedgelegenheid met een weel de van licht op het achterste terrein bevindt. Waar de zaak zoo bijzonder keurig in orde is, doe ik een dringend beroep op hen, die er zich zullen verkleeden, om toch vooral er voor te zorgen, dat ook alles in orde blijft. Het feit, dat er de eerste week reeds door onachtzaamheid, om van baldadigheid maar niet te spreken, 2 ruiten gebroken werden, geeft mij aanleiding dit verzoek te doen. Bij wangedrag zal het Bestuur niet aarzelen strenge voorbeelden te stellen. Vermelding verdient nog onze oefenwed- strijd tegen een Blauw-Wft-combinatie. Ten duidelijkste werd daarbij gedemonstreerd, hoe nuttig het is om de serie competitie-wed- strijden, waarbij helaas maar al te dikwijls de vriendschappelijkheid, welke toch bij sportbeoefening voorop gesteld moet wor den, ontbreekt, met dergelijke friendly games af te wisselen. De spelers kunnen hun aan dacht geheel op hun spel concentreeren en bijzonder opvallend was het dan ook, dat een jeugdig speler als onze spil Wittebol, wiens spel op alles minder dan op bruut ge weld gebaseerd is, zich nu de ster van het veld toonde. Wat de competitie betreft, de resultaten van ons eerste elftal waren maar matig. Een moeilijke overwinning op W.F.C. en een flinke nederlaag tegen Zeeburgia. Deze laat ste was verdiend ook, want Zeeburgia was inderdaad beter. Van alles wat ik in deze afdeeling gezien heb, vind ik Zeeburgia wer kelijk het beste spel vertoonen, waarom het mij dan ook niets zou verwonderen, indien Z. ten slotte toch met het kampioenschap ging strijken. Het is anders een eigenaardige afdeeling, want een elftal als T.O.G., dat aanvankelijk alles verloor, heeft nu drie wed strijden achter elkaar gewonnen en heeft na afloop der wedstrijden bij KONINGINNEWEG 212 TEL. 21649 vAN J. v. D. PIJL A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 4