G. J. EILERS Co. „HAPPY DAYS". Den avond vóór den wedstrijd tegen Zee- burgia werd ik verrast met een anoniem schrijven, waarin eenige onvriendelijke din gen gezegd worden over het, in ons vorig nummer gepubliceerde „Happy days are here again" en over A. F. C. in het algemeen. De conclusie van ,,X.", zooals de schrijver niet al te origineel overigens zijn brief onderteekende, is, dat, als „the second class soon will be done", dit is, bij degradatie en niet bij promotie. Kijk eens, waarde X, het bedoelde gedicht werd ingezonden door een 17-jarigen A.F.C. aanhanger en behalve, dat het goed „liep" en uitstekend Engelsch was, deed het verwar mend aan door zijn enthousiasme. En enthou siasme is iets, waarvan de na-oorlogsche jeugd over het algemeen niet al te veel heeft, zoodat, bij voorkomende gevallen van en thousiasme, wij niet zoo dom zullen zijn dit door cynische opmerkingen of anderszins te dooven. Over X' opmerkingen, „dat het A.F.C.- elftal er niets van kent" etc. zal ik kort zijn. Alleen zou ik X dezen raad willen geven: Zijt ge nog op een leeftijd om te voetballen, welaan dan, trek de roodzwarte trui aan en zorg er voor, dat er dan tenminste één mee speelt, die er iets van kent. Zijt. ge te oud om te voetballen, maar neen, die leeftijd van bezadigdheid en na denken hebt ge zeker niet bereikt, want dan hadt ge ongetwijfeld naam en adres opge geven en niet het sombere kleed der anoni miteit aangetrokken. HET DOCUMENT. 't Was op Zondag; er viel regen Kon het mogelijk anders zijn dat van Ooy, ('k ben niet verlegen) 'n zijdeur uitglipte naar 't terrein. Woedend trappend zijn pedalen met een regen-nat gezicht „zal de duvel me nu halen" „als 'r op 't veld geen water ligt. nns Uw Kalm liet Ernst z'n oogen glijden langs het veld, dat nat was toen hij Pietje Nauta weg zag rijden met een hoofd, rood als 'n pompoen, z dac In de kleedkamers een drukte; vele jongens, groot en klein. Tot het hem, na moeite, lukte, voor een moment de baas te zijn. -nrdgri 't Was in 't kleedlokaal wat tochtig. Heel verdacht keek Ernst in 't rond toen werd hij wat achterdochtig, zocht hij scherven op den grond. Na het vinden van deez' scherven, keek hij werkelijk wat kwaad. ,,'t Materiaal zoo te bederven „Wie is de schuldige van die daad oio Draaistroommoforen E. M. F. „Dordt De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE 6 HUF Postbox 811 - Amsterdam-C. - Telefoon 31206 Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductieü -15- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 15