WIJNAND Co. H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam los, en een wedstrijd van \]/2 uur, zelfs op een Noord-Hollandsch kleiveld, is op den duur geen inspanning meer. Maar nu kom ik eigenlijk op het punt, waarover ik het hebben wilde. Deze training moet regelmatig worden volgehouden. Het begon zoo prachtig. Het eerste was er bijna compleet, van het tweede en derde waren er verscheidenen. Maar nu zakt de animo weer iets. Dat spijt mij nu toch ge weldig. Kom spelers van een, twee en drie, gaan jullie nu niet slabakken. Houdt regel matig deze training vol en ontbreekt geen enkelen Donderdag. Mooiere gelegenheid om te trainen bestaat er in Amsterdam niet. Onder de leiding van den heer Aerts wordt het een genoegen. Na afloop zitten wij nog een tijd genoe- gelijk samen te boomen, en zoodoende wordt de Donderdagavond een nuttige en gezel lige A. F. C.-avond. Ik hoep te mogen vertrouwen, dat de ani mo wederom over de geheele linie oplaait. Verleden jaar hebben wij met deze trai ning tegenover den heer Aerts een enorm beroerd figuur gemaakt, aangezien de be langstelling toen nihil was. Wanneer dit dit jaar wederom het geval wordt, hoop ik niet te hooren, hoe de heer Aerts over ons denkt. De kansen voor volgende jaren zijn dan meteen verkeken, 'tgeen ook zeer begrijpelijk zou zijn. De heer Aerts traint ons uit sym pathie voor A. F. C., dit moeten wij alle maal wel bedenken. Tot Donderdag bij Aerts! WILLY BRUSSE. VAN DE SUB-ELFTALCOMMISSIE. Door de gestadige toeneming van ons ledental heeft het Bestuur op voorstel van de Sub-Elftalcommissie nog in de competi ties van den A. V. B. met een achtste elftal ingeschreven, zoodat dit seizoen ons aantal senior-elftallen met 2 is uitgebreid. Het 4de elftal speelt in de reserve 1ste klasse A. V. B„ het 5de en 6de in de reserve 2de klasse en het 7de en 8ste in de reserve 3de klasse. Daar diverse van deze nieuwe leden in het eerste, tweede en derde elftal uitkomen, zijn voor de A. V. B.-elftallen vele spelers vrijgekomen en zal dus een groote vrschui- ving naar omlaag het gevolg moeten zijn, een soort massa degradatie dus. Nu is het reeds een paar maal voorgeko men, dat spelers, die geregeld in het 3de of 4de elftal uitkwamen, doch door betere wer den vervangen, zich eenigzins gepiqueerd gevoelden als zij een aanschrijving voor het 5de of 6de elftal ontvingen en zelfs schre ven zij dan wel om dien reden af. Behalve dat dit natuurlijk zeer onsportief is, is een dergelijke handelwijze ook zeer dom, want men beneemt zichzelf daardoor de kans om weer op te klimmen. Zijn de prestaties van een speler van dien aard, dat hij in een hooger elftal thuishoort, dan volgt promotie vanzelf. Elk elftal wordt tegenwoordig door een leider vergezeld, die geregeld verslag uit brengt over de spelers aan de elftalcommis- Telefoon 32144 - 47687 - 49209 N.V. Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk economisch is. -13- A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 13